Ваги платформні електронні Axis 4BDU-1500-1012-Б (НГЗ: 1500 кг, d=500 г, платф. 1000х1250 мм)
ЦІНА З ПДВ
Товар є на складі
Код товару: 779
Гарантія: 12 міс.
Повернення товару Повернення товару та гарантія
  • Гарантуємо обмін чи повернення товару протягом 14 днів
  • Гарантія від 3 до 36 місяців, в залежності від товару
Доставка товарів Доставка товарів
  • Доставка по Києву:
    • Нова пошта
    • Служби таксі
  • Самовивіз в Києві:
    вул. Голосіївська, 7, корп. 3, оф. 1
  • Доставка по Україні:
    Нова Пошта
Знайшли дешевше? Знайшли дешевше?
Якщо Ви знашли цей товар дешевше, ніж у нас, будь ласка, повідомте нам про це.
Ми готові запропонувати Вам кращу ціну!
Вагопроцессор KX3118T1  IP54
Функції:
  • функція автонуля;
  • тарування по всьому діапазону;
  • функція TOTAL (сумування).
Додаткова комплектація та спеціальні функції (під замовлення):
  • стійка під вегопроцесор (чорний метал);
  • принтер;
  • функція вписання "постійного" значення тари;
  • автономне живлення BUF (внутрішній акумулятор) більше 20 год роботи.
Варіанти виконання:
  • рівна платформа з антикорозійним покриттям;
  • рифлена платформа з антикорозійним покриттям;
  • платформа накрита листом з нержавіючої сталі (гладкий лист);
  • пандус наїзні (750 × 1250/750 × 1500).
Метрологічні характеристики
Найбільша границя зважування (НГЗ) 1500 кг
Дискретність відліку і ціна повірочної поділки 500 г
Максимальне значення вибірки маси тари 100 % НГЗ
Время стабилизации показаний 3 с
Індикатор
Висота символів індикатора 18 мм
Тип індикатора світлодіодний
Колір символів індикатора червоний
Інтерфейс
Інтерфейс RS-232
Пило- і вологозахист
Ступінь захисту вагопроцесора IР54
Ступінь захисту датчиків IP67
Технічні характеристики
Матеріал тензодатчика Конструкційна сталь
Вагова платформа
Розміри вантажоприймальної платформи 1000х1250 мм
Матеріал вагиприймальної платформи чорний метал/покраска порошкова емаль
Додаткові характеристики
Живлення ~220 В
Умови експлуатації
Температурний діапазон роботи від-10°C до +40 °C
Відносна вологість 10–90%
Виробник
Виробник AXIS
Країна виробника Україна
Можливі модифікації:
Размеры грузоприемной платформы 1500х1500 мм
Размеры грузоприемной платформы 1250х1250 мм