История компании Microinvest (Разработка ПО для автоматизации торговли)

Перейти в розділ "Статті" >>

   Компанія  Microinvest (Болгарія) була організована в 1984 році як перша державна компанія, яка займалася розробкою програмного забезпечення. В період роботи на державу  з 1984 - 1992 роки фірма стає  визнаним лідером в області спеціалізованого ПЗ в Болгарії (будівельні та бухгалтерські програми). У 1984-1992 роках компанія мала офіси в Болгарії та власний офіс в Молдові. У 1985 році фірма Microinvest отримала золоту медаль за розробку програми для обчислення статичних і динамічних характеристик архітектурних об'єктів.

     У 1995 році Microinvest перереєстровується як приватна компанія, яка спеціалізується на розробці систем для автоматизації торгівлі, сфери послуг, готельно-ресторанного бізнесу та бухгалтерських систем. За дуже короткий відрізок часу, програми широко поширилися в Болгарії, а команда Microinvest отримала кілька нагород за найкращі продукти в країні і золоті медалі на міжнародній технічній виставці в Пловдиві.

   Починаючи з 2006 року Microinvest активно працює  в міжнародному масштабі, і за 1 рік підписала договори про дистрибуції з партнерами в Кенії, Росії, Румунії, Молдові, Мальті, Греції та на Кіпрі.

   В даний час компанія являєтся лідером болгарського ринку з бухгалтерського та товароучетному програмному забезпеченню. Продуктами компанії користуються більше 45 000 унікальних користувачів в Болгарії, і більше 3000 в СНД. В світі, програма використовується і успішно працює в 24 країнах - це частина країн СНД, Європи, деякі азіатські і африканські країни, а такж в США.

    Команда Microinvest   йде в ногу з часом і прагне постійно розвиватися і не зупинятися на досягнутому. У цьому їй допомагають наші клієнти та партнери. Головна мета компанії - принести користь як можна більшій кількості людей в світі якісними та доступними програмними продуктами.

    В даний час Microinvest має в своєму розпорядженні 4 офіси в містах Софія, Варна, Бургас і Велико Тирново. Колектив компанії складається з 85 висококваліфікованих і мотивованих фахівців.

   Щороку компанія бере участь у десятках міжнародних виставок, включно і в Росії.

       Українська компанія в  області автоматизації ,  ТОВ «Компанія Уніпро»  є партнером компанії  Microinvest  на ринку  України . 

   З функціональними можливостями і демоверсіями рішень компанії можна ознайомитись в розділі  "Програмне забезпечення". Компанія Microinvest розробила рішення для автоматизації магазинів формату "біля дому", міні-маркетів, фаст-фудів, ресторанів, барів.

Перейти в розділ "Статті" >>

/ru
в заказе
Мой заказ
тов.)
Сравнить товары
в сравнении
Картинка
Развернуть
Свернуть
Отзывы
Комментарии