Ваги для худоби Axis на 1500 кг, розмір 1250х1500 мм, висота 1500 мм: Axis 4BDU-1500Х-1215-АБ
ЦІНА З ПДВ
Товар є на складі
Код товару: 860
Гарантія: 12 міс.
Ваги для худоби Axis на <b>1500 кг</b>, розмір <b>1250х1500 мм</b>, висота <b>1500 мм</b>: Axis 4BDU-1500Х-1215-АБ
Повернення товару Повернення товару та гарантія
  • Гарантуємо обмін чи повернення товару протягом 14 днів
  • Гарантія від 3 до 36 місяців, в залежності від товару
Доставка товарів Доставка товарів
  • Доставка по Києву:
    • Нова пошта
    • Служби таксі
  • Самовивіз в Києві:
    вул. Голосіївська, 7, корп. 3, оф. 1
  • Доставка по Україні:
    Нова Пошта
Знайшли дешевше? Знайшли дешевше?
Якщо Ви знашли цей товар дешевше, ніж у нас, будь ласка, повідомте нам про це.
Ми готові запропонувати Вам кращу ціну!
Вагопроцессор KX3118T1  IP54
Ваги для зважування худоби Axis
     Ваги для свиней АКСІС Україна, ваги для ВРХ АКСІС Україна, серії 4BDU ... Х "БЮДЖЕТ" складаються з вантажноприймальної рифленої платформи, огорожі з двома входами (висотою 1000, 1500 мм) 4-х тензометричних датчиків з класом захисту ІР67/68 (Keli), комутаторної коробки і вагопроцесора X3118T1, класом захисту IP54 (фірма "Кeli").
  • функція стабілізації маси;
  • фунції тарування і підсумовування маси, введення тари з клавіатури;
  • акумулятор (понад 20 годин роботи);
  • робота від -10 º С до +40 º С;
  • можливість підключення комп'ютера, принтера чеків, виносного індикатора;
  • огорожа c двома дверима;
  • водостійкі тензодатчики з н/ж сталі (IP67);
  • порошкове фарбування;
Додаткова комплектація:
  • стійка для індикатора, дублюючий індикатор, колеса для переміщення ваг.
Метрологічні характеристики
Найбільша границя зважування (НГЗ) 1500 кг
Дискретність відліку і ціна повірочної поділки 500 г
Технічні характеристики
Тип індикатора світлодіодний
Інтерфейс
Інтерфейс RS-232
Пило- і вологозахист
Ступінь захисту вагопроцесора IР54
Ступінь захисту датчиків IP67
Вагова платформа
Розміри вантажоприймальної платформи 1250х1500 мм
Матеріал вагиприймальної платформи чорний метал/покраска порошкова емаль
Додаткові характеристики
Живлення ~220 В + акумулятор
Час автономної роботи 20 год.
Умови експлуатації
Температурний діапазон роботи від-10°C до +40 °C
Виробник
Країна виробника Україна
Можливі модифікації:
Размеры грузоприемной платформы 1500х2000 мм
ЦЕНА С НДС
Товар есть на складе
Высота ограждающей клетки 1000 мм
Размеры грузоприемной платформы 1250х2000 мм
ЦЕНА С НДС
Товар есть на складе
Размеры грузоприемной платформы 1250х1250 мм