ГоловнаТорговельне обладанняПринтери етикетокТермотрансферний принтер етикеток промислового рівня Zebra ZM400

Термотрансферний принтер етикеток промислового рівня Zebra ZM400

Код товару: 3006
Zebra1
Zebra2
Zebra-part-zm400-200e-0100t
Zebra3
39 600  грн.
34 650  грн.
ЦІНА З ПДВ
Товар є на складі
Гарантія: 12 міс.
Термотрансферний принтер етикеток промислового рівня Zebra ZM400
34 650  грн.
Повернення товару та гарантія ⇓

Доставка товарів ⇓

Знайшли дешевше? ⇓

  Принтер Zebra ZM400  - є лідером за ціною в класі принтерів промислового рівня і здатний виконувати всі завдання оперативного друку етикеток.

  Промисловий термопринтер  Zebra ZM400  була розроблена в якості заміни принтерів початкового промислового рівня. 
  Висока якість обладнання принтерів класу Zebra підтверджується гарантійним терміном на 12 місяців.
 
   Нова серія принтерів промислового рівня  Zebra ZM-400  не є черговою модернізацією старих принтерів - це принтери абсолютно нової конструкції, що значно перевершують попередні версії по швидкості друку, а так само мають цілий ряд конструктивних переваг:
  • суцільнометалевий корпус;
  • надійне лите алюмінієве шасі;
  • великий внутрішній об'єм для ріббонов до 600 метрів в довжину;
  • економічна і повна версія кнопок управління і індикації;

    Завдяки дуже тихому друку етикеток, принтери цієї серії можуть використовуватися не тільки в цеху, але і в офісі або в торговому залі.Повний набір додаткових пристроїв, таких як обрізувач, відділювач і додаткові інтерфейси ще більше розширюють можливості використання принтерів Zebra ZM400 .


Загальний опис  Zebra ZM400

Принтер для друку етикеток  Zebra ZM400  стоїть на порядок вище у всій лінійці етикет принтерів. Принтер етикеток   Zebra ZM400  вважається принтером для друку етикеток, штрих кодів промислового рівня. Його ідеальна конструкція, стійкість і надійність в поєднанні з порівняно низькою ціною разом створюють модель дуже хорошого принтера для друку етикеток в усіх сферах діяльності.

Принтер етикеток   Zebra ZM400  сконструйований повністю з металу, обладнаний досконалим пристроєм для друку етикеток, ярликів, квитків, оснащений екраном індикації стану принтера і кнопками для управління.

Принтер етикеток Zebra ZM400  може друкувати етикетки в режимах термодруку і термо трансферного друку. Для друку термотрансферних етикеток принтер потрібно завантажити ріббони, папір (заготовки для етикеток). 

За характеристиками друку принтер етикеток   Zebra ZM400  нічим не поступається іншим - друк 254 мм за секунду при максимальній ширині друку 104 мм, розширення друку складає 203 точки на дюйм. Довжина друку може складати від 6 до 25400 мм. При цьому принтер штрих кодів   Zebra ZM400  працює дуже тихо, може бути оснащений обрізчиком, відділювачем.

Промисловий принтер етикеток Zebra ZM400 використовується у всіх можливих сферах. Його працездатність перевищує інші характеристики, етикеток принтер  Zebra ZM400  ідеально підійде для друку великих кількостей етикеток в зміну. 

Принтер оснащений двома інтерфейсними роз'ємами - USB і порт RS-232. Управляти принтером можна через підключення до комп'ютера, а також кнопками прямого управління. Це легко робити завдяки екрану індикації стану принтера. Підключати принтер етикеток  Zebra ZM400  до інших пристроїв, таким як, електронні ваги, сканер штрих коду також можна через вбудовані інтерфейси. 

Етикетки принтер штрих кодів  Zebra ZM400  оснащений великою внутрішньою пам'яттю, що розширюється за допомогою зовнішніх носіїв на картах MicroSD. 

Завдяки термотрансферному режиму друку на принтері  Zebra ZM400  легко друкувати етикетки зі штрих кодами, ярлики, наклейки для маркування та ін.

Принтер етикеток  Zebra ZM400  дуже надійний і на нього надається гарантія 12 місяців. Фахівці Компанії Уніпро допоможуть налаштувати принтер штрих кодів  Zebra ZM400  потрібним для вашого підприємства чином. 

Автор: Igor Serbin

Zebra1
Zebra2
Zebra-part-zm400-200e-0100t
Zebra3
Технічні характеристики
Метод друку термо-, термотрансферний друк
Швидкість друку 254 мм/с
Розширення друку 203 dpi
Ширина друку до 104 мм
Довжина друку до 2540 мм
Автоматический обрезчик опція
Отделитель этикеток опція
Типи інтерфейсів, які підткимуються
Інтерфейс Ethernet немає
Інтерфейс USB є
Інтерфейс RS-232 є
Інтерфейс LPT є
Інтерфейс Centronics немає
Умови експлуатації
Температурный діапазон роботи від+5°C до +40 °C
Виробник
Виробник Zebra Technologies
Країна виробника США
Габаритні розміри, маса
Маса (нетто) 15 кг
Габаритні розміри (ШхДхВ) 270x308x505 мм
Zebra1
Zebra2
Zebra-part-zm400-200e-0100t
Zebra3

Ваш коментарий вскоре появится на сайте, после проверки его модератором.

Відгуки (0)

Оставить комментарий3006
/ua
замовленo
Моє замовлення
тов.)
Порівняти товари
в порівнянні
Картинка
Розгорнути
Свернуть
Відгуки
Комментарии