ГоловнаТорговельне обладанняСканери штрихкодівРучний лазерний сканер штрихкодів SUNLUX XL-SCAN XL5500 (інтерфейс USB, без підставки)

Ручний лазерний сканер штрихкодів SUNLUX XL-SCAN XL5500 (інтерфейс USB, без підставки)

Код товару: 1084
Ручной лазерный сканер штрихкодов XL5000  интерфейс USB, без подставки
1 485  грн.
1 313  грн.
ЦІНА З ПДВ
Товар є на складі
Гарантія: 12 міс.
Ручний лазерний сканер штрихкодів SUNLUX XL-SCAN XL5500 (інтерфейс USB, без підставки)
1 313  грн.
Повернення товару та гарантія ⇓

Доставка товарів ⇓

Знайшли дешевше? ⇓

   Лазерний сканер штрих-кодів XL5000 (виробництва компанії SUNLUX) є самою бюджетною моделлю з лазерних сканерів штрих-кодів на ринку України.

      Для підключення сканера до комп'ютера ніяких додаткових драйверів або програм встановлювати не потрібно. Сканер штрих-кодів XL 5000 з usb інтерфейсом розпізнається в операційній системі як звичайна клавіатура. Всі розпізнані штрих-коди вводяться в місце, де стоїть курсор миші.

    За всіма параметрами сканер підходить для роботи в 1С, Microinvest та інших облікових програмах.

     Незважаючи на відносно низьку ціну (вартість сканера штрих-кодів XL-5800 дивіться біля його фотографії вгорі сторінки), дана модель володіє відмінними технічними характеристиками:

  • розпізнає всі відомі типи 1D (одновимірних) штрих-кодів: EAN/UPC/JAN + Add-on, Code 93, 128, 39, 32, Codabar, Interleaved 2of5, MSI/Plessy, Chinese Post Code;
  • зчитує штрих-коди з відстані 25 см;
  • зчитування погано надрукованих і пошкоджених штрих-кодів;
  • працює в ручному або в автоматичному режимах;
  • корпус виготовлений з ударопрочної пластмаси;
  • кнопка для зчитування витримує більше 1 млн. натискань;
  • витримує багаторазові падіння з висоти 1,5 м;

  Ручний лазерний сканер штрих-кодів XL5000 призначений для використання в торгівлі (для невеликих торгових точок), сфері послуг, сфері розваг, на складах. Використовується як в операціях продажу товарів, так і для приймання, інвентаризацій, авторизації користувачів в системі.

  Купити сканер штрих-кодів XL 5000 в Києві можна в ТОВ "Компанія Уніпро". Якщо ж необхідно підібрати іншу модель - перейдіть в каталог сканерів штрих-кодів >> .

Загальний опис XL5000

Сканер штрихкодів XL5000 настільки популярний на ринку продажів сканерів для зчитування штрихкодів завдяки своїй низькій ціні і високій надійності в роботі.

Сканер для штрих кодів XL5000 є лазерним сканером, що значно виділяє його серед дешевих сканерів. Сканер XL5000 дуже надійний і довговічний в роботі. Серед безлічі характеристик і параметрів вибору при покупці сканера штрихкодів слід виділити стійкість сканера до падінь з висоти. Сканер штрих кодів XL5000 може бути кинутий з висоти 1,5 метра без збитку для себе.

До важливих характеристик цього сканера також відносяться можливість зчитування штрих кодів з досить далекої відстані - 25 см. Також лазерний сканер штрих кодів XL 5000 відмінно зчитує погано протягнуті в пресі або стерті штрих коду. При його низькій ціні сканер штрихкодів XL-5000 можна вважати, в деякій мірі, ідеальним вибором при покупці сканера для зчитування штрих кодів.

Сканер XL5000 для зчитування штрих кодів може розрізняти тільки одномірні штрих коди. У світі існують також двомірні штрих коди, особливо здобувають популярність останнім часом. Але для зчитування і розпізнавання інформації, зашифрованої в них, потрібно більш потужний пристрій, ніж лазерний сканер XL5000.

Ручний сканер штрихкодів XL5000 виробляється в Китаї. Такі лазери імпортуються в Україну вже досить давно і змогли довести свою високу якість в роботі.

Лазерний сканер штрих кодів XL5000 зчитує одновимірний штрих код зі швидкістю 50 сканувань в секунду. Чим вище швидкість сканування лазерного сканера штрих кодів, тим більш точне і якісне буде розпізнавання графічного зображення. Чим вище швидкість зчитування, тим менше вплив коливань руки зі сканером або продукцією зі штрих кодом на якість роботи сканера штрих-коду.

Оскільки сканер XL5000 ручний, його часто тримають в руках (іноді користуються підставкою, яка в комплекті не поставляється), то швидкість 50 сканувань в секунду виявляється достатньою для якісного зчитування інформації. 
Сканери штрих кодів використовують не тільки на касах магазинів для кінцевого відпустки продукції і автоматичного внесення продажу в базу. Сканери для розшифровки штрих кодів також часто застосовують при переобліку продукції. 
Компанія Уніпро надає широкий вибір для покупки сканера штрих кодів.

Автор: Igor Serbin

Ручной лазерный сканер штрихкодов XL5000  интерфейс USB, без подставки
Характеристики сканера штрих-кодів
Швидкість сканування 50 скан/сек
Тип сканера Ручний, дротовий
Макс. дальність зчитування 250 мм
Тип зчитувального елемента лазерний
Типи штрих-кодів, які розпізаються EAN-13, Code 39, Code 32, Code 128, EAN-128, UCC-128, Codabar, Code 11, Code 93, Interleaved 2of5
Довжина інтерфейсного кабелю 1,5 м
Розпізнавання 2D штрихкода немає
Підставка для сканеру немає в комплекті
Витримуэ падіння з висоти 1,5 м
Інтрефейс
Интерфейс для подключения USB
Умови експлуатації
Температурний діапазон роботи от 0°C до +45 °C
Виробник
Виробник SunLux
Країна виробника Китай
Габаритні розміри, маса
Маса (нетто) 110 г
Ручной лазерный сканер штрихкодов XL5000  интерфейс USB, без подставки

Ваш коментарий вскоре появится на сайте, после проверки его модератором.

Відгуки (2)

Комментарии

Гость:
Купив собі 2 шт. поставив у ларки. Працюють добре, правда дуже дрібні штрих-коди розпізнають поганенько, а так то все влаштовує.
28.04.2017 15:02
Гость:
реально самый дешевый лазерный сканер (доверяю только лазерным). использую его для проверки деклараций новой почты - не разу не подвел, все штрих-коды распознает достаточно быстро. сканер после передаи штрих-кода сам нажимает Ентер - очень удобная фишка.
26.11.2012 21:45

Оставить комментарий1084
/ua
замовленo
Моє замовлення
тов.)
Порівняти товари
в порівнянні
Картинка
Розгорнути
Свернуть
Відгуки
Комментарии