ГоловнаТорговельне обладанняПринтери чеківПринтер чековий XP-T58NС, термопринтер чеків XPrinter XP-T58NС (інтерфейс USB)

Принтер чековий XP-T58NС, термопринтер чеків XPrinter XP-T58NС (інтерфейс USB)

Код товару: 2515
Xprinter xp t58n
3 409  грн.
2 515  грн.
ЦІНА З ПДВ
Товар є на складі
Гарантія: 12 міс.
Принтер чековий XP-T58NС, термопринтер чеків XPrinter XP-T58NС (інтерфейс USB)
2 515  грн.
Повернення товару та гарантія ⇓

Доставка товарів ⇓

Знайшли дешевше? ⇓
   Принтер чеків XPrinter XP-T58NС має сучасний і ергономічний дизайн і компактні розміри. При цьому, цей чековий принтер є дуже надійним і при друку видає дуже низький рівень шуму. 
   Розроблено для роботи на невеликих підприємствах роздрібної торгівлі (магазини, бутики, острівці в торгових центрах, міні-маркети) та сфери послуг (кафе, бари, ресторани, салони краси).

Особливості чекового принтера Xprinter:

  • USB-інтерфейс підключення до комппьютера;
  • Висока швидкість друку (до 90 мм/сек);
  • Мінімальні габаритні розміри для економії робочого місця;
  • Сумісність драйверів з операційними системами Win 98/Win ME/Win 2000/Win 2003/Win NT/Win XP/Win Vista/Windows 7/Linux;
  • Наявність порту для підключення грошового ящика, дзвінка кухаря;
  • Автоматичний обрізувач надрукованих чеків;


  Загальний опис  XPrinter XP-T58NС

   Принтер для друку чеків XPrinter XP-T58NС завдяки можливості підключення до нього дзвінка для кухаря найчастіше купують для роботи в ресторанах, кафе, барах.

Зазвичай, в закладах громадського харчування налаштовують систему з автоматизації роботи персоналу та внутрішнього спілкування. Автоматизація ресторанів і кафе полягає в наступному. Офіціант, прийнявши замовлення від клієнта, вводить всі дані по замовленню в спеціальний комп'ютер. За бажанням власника або адміністратора закладу комп'ютер може бути обладнаний сенсорним екраном, за допомогою якого внесення даних про замовлення здійснюється набагато швидше.

 Комп'ютер для автоматизації в кафе або ресторані повинен з'єднуватися з принтером для друку чека XPrinter XP-T58NС, в більшості випадках з декількома принтерами чеків. Офіціант, обробивши замовлення, отримує з одного принтера чек на напої, які відвантажуються з бару, а другий чек - для кухні - як внутрішнє замовлення для приготування страв.

Може бути представлена ​​ситуація, при якій замовлення чек для кухні друкується не за командою офіціанта, а автоматично на віддаленому принтері для друку чеків XPrinter XP-T58NС. Для роботи за такою схемою термопринтер чеків для повара повинен добре відповідати на запити комп'ютера і швидко здійснювати друк квитанції.

Ще одним важливим параметром товару "принтер для друку чеків  XPrinter XP-T58NС" вважається наявність інтерфейсу для підключення дзвінка для кухаря. Враховуючи значний шум на кухні закладу харчування, кухар може не помітити нового надрукованого чека, для цього до принтера підключають дзвінок, який видає досить гучний звук при закінченні друку чека-замовлення.

Чековий принтер XPrinter XP-T58NС також може встановлюватися безпосередньо біля комп'ютера для формування рахунку для оплати клієнтом. Прийнято друкувати два чека - один для клієнта, інший - для внутрішньої звітності.

Принтер для чеків  XPrinter XP-T58NС характеризується швидкістю друку 90 мм за секунду, дозволом друку 8 точок на 1 мм.

Ширина друку чека на принтері  XPrinter XP-T58NС в Києві  складає 57мм - цілком прийнятна ширина для друку замовлень і чеків в кафе, барах, ресторанах, їдальнях.

Також часто можна купити принтер чеків XPrinter XP-T58NС для установки в інших цілях - в магазині, на касі театру або кіно і т.п. Компанія Уніпро надає гарантію на принтери  XPrinter XP-T58NС.

Xprinter xp t58n
Характеристики принтера
Швидкість друку 90 мм/сек
Метод друку термодрук
Ширина паперу 57,5 мм
Ширина друку 57,5±0,5 мм
Щільність друку 8 точек/мм
Автоматична обрізка чеку є
Технічні характеристики
Автоматический обрезчик є
Типи інтерфейсів, які підткимуються
Інтерфейс Ethernet немає
Інтерфейс USB є
Інтерфейс RS-232 немає
Інтерфейс LPT немає
Виробник
Виробник Xprinter
Габаритні розміри, маса
Габаритні розміри (ШхДхВ) 181×130×107,5 мм
Xprinter xp t58n

Ваш коментарий вскоре появится на сайте, после проверки его модератором.

Відгуки (0)

Оставить комментарий

Код товару: 3253
3 780 
3 360  грн.
ЦІНА З ПДВ
Товар є на складі

Код товару: 2950
200  грн.
з 9-00 до 18-00 (Пн-Пт)


2515
/ua
замовленo
Моє замовлення
тов.)
Порівняти товари
в порівнянні
Картинка
Розгорнути
Свернуть
Відгуки
Комментарии