Переваги компанії "Уніпро", і чому варто вибирати нас

Редагуваті сторінку


10 переваг нашої компанії, які допоможуть Вам визначитися з вибором постачальника товарів і послуг:

1.  Ми не є "звичайними продавцями" товарів, мета яких просто продати товар, який вибрав клієнт.
    Основний напрямок нашої діяльності - автоматизація та оптимізація бізнес-процесів, а така діяльність вимагає набагато більше знань, ніж ціна і технічні характеристики товару. 
    Наші менеджери і інженери,  в першу чергу з'ясовують задачу яку хоче вирішити клієнт, особливості та проблеми, пов'язані з цим, а тільки після цього пропонують можливі варіанти вирішення. Ви можете бути впевнені, що  
консультація з нашими фахівцями допоможе Вам оптимально вирішити вашу задачу.

2. Всю продукцію ми отримуємо безпосередньо від виробників, і відповідно, наша ціна на товар найнижча! Більш того, завдяки тісним взаєминам з виробниками та орієнтації на кінцевого споживача ми можемо надати більш вигідні умови (ціни, знижки, строки поставки) для своїх клієнтів, ніж самі виробники та дистриб'ютори. Зверніть увагу: всі ціни на сайті вказано з ПДВ і завжди дійсні.

3.  Ми не зацікавлені просувати якусь одну торгову марку чи виробника. Головне для нас: підібрати те рішення, яке буде максимально відповідати вимогам замовника. Ви можете бути впевнені, що отримаєте декілька варіантів вирішення своєї задачі, причому вони будуть об'єктивними і оптимальними.

4.  Асортимент пропонованої нами продукції і послуг  - один з найбільших в мережі! Тільки у нас максимально точні характеристики і описи товарів. Наш каталог постійно наповнюється новими товарами, а опису доданих товарів постійно модеруються.

5.  Дизайн сайту у вигляді "інтернет-магазину"  помагает клієнтові ознайомиться з цінами, наявністю, дозволяє порівняти товари, і вибрати кращий - як за ціною, так і за характеристиками.

6. У нас на складі завжди в наявності дуже великий перелік товарів, завдяки чому терміни поставки (від отримання замовлення клієнта до його доставки) мінімальні.

7.   Тільки у нас найбільша виставка вагового та торгівельного обладнання. Крім того, більшу частину товарів, представлених на сайті, Ви можетепереглянути на нашій виставці .

8. Отримати необхідний товар Ви можете в будь-якій точці України , так як ми працюємо з усіма перевізниками: Делівері, САТ, Нова Пошта, Інтайм, Гюнсел, Автолюкс. 
    Крім того, ми пропонуємо послугу оплати товарів при їх отриманні.

9.  Наш сервісний центр здійснює гарантійний та післягарантійний ремонт всього обладнання в максимально короткі терміни. 
   Поламаний товар Ви можете здати нам, ми відремонтуємо його або замінимо на робочий (в гарантійних випадках).

10. У нас Ви завжди можете отримати технічні консультації щодо експлуатації, обслуговування та роботи обладнання по  телефону, електронній пошті, ICQ.

/ua
замовленo
Моє замовлення
тов.)
Порівняти товари
в порівнянні
Картинка
Розгорнути
Свернуть
Відгуки
Комментарии