ГоловнаТорговельне обладанняСистеми виклику персоналуКнопка виклику офіціанта HCM 350 Bell RECS

Кнопка виклику офіціанта HCM 350 Bell RECS

Код товару: 2633
Кнопка виклику офіціанта HCM 350 Bell RECS
278  грн.
ЦІНА З ПДВ
Товар є на складі
Гарантія: 12 міс.
Кнопка виклику офіціанта HCM 350 Bell RECS
278  грн.
Повернення товару та гарантія ⇓

Доставка товарів ⇓

Знайшли дешевше? ⇓
   Безпровідна кнопка виклику офіціанта є ключовим елементом в побудові систем виклику персоналу. Від того, який радіус дії кнопки, залежить можливість підключення всіх столиків закладу до приймача сигналів. Зверніть увагу, якщо кнопка виклику персоналу буде встановлена ​​на максимально допустимій відстані, можливі помилкові спрацьовування або неспрацьовування.

    Частота радіосигналу в кнопці виклику офіціанта досить висока (433,92 МГц) і перебуває в дециметровому частотному діапазоні. Хороша проникаюча здатність радіохвиль даного діапазону дозволяє успішно використовувати його для зв'язку в міських умовах. Промислові перешкоди (бетонні стіни, металеві конструкції і т.д.) не роблять на цю частину радіоспектру сильного впливу.

  Крім того, дана частота знаходиться в діапазоні, дозволеному для загального використання Укрчастотнаглядом і не підлягає ліцензуванню.

   Бездротова кнопка виклику персоналу НСМ-350 Bell RECS має вбудований змінний акумулятор підвищеної ємності, який дозволяє їй працювати 300-400 днів при щоденному використанні.

    Кнопка виклику офіціанта НСМ-350 Bell RECS може комплектуватися пластиковою підставкою, яка дозволяє надійно закріпити кнопку на столі або розмістити в такій підставці рекламу закладу.

  Кнопка виклику офіціанта HCM-350 надійно працює приймачем виклику R1100 і пейджером-годиник офіціанта "Watch pager".


Існує два популярних способа застосування кнопки виклику персоналу:
У закладі розставляються кнопки виклику на столи. Кнопок на кожному столі програмується свій номер в приймачі. У зручному місці для офіціантів встановлюється приймач викликів офіціантів.

При натисканні кнопки виклику на приймачі викликів персоналу лунає гучний сигнал, на екрані висвічується номер столу, з якого отриманий сигнал.

На столах закладу встановлюються кнопки виклику персоналу. Кожному офіціанту видається індивідуальний пейджер на руку (типу годинника).

Як тільки клієнт натисне кнопку виклику офіціанта, на пейджере лунає звуковий і вібросигнал і висвічується номер столу. Таким чином, офіціант, завжди буде сповіщений про виклик.

Пейджер офіціанта дозволяє працювати з безліччю кнопок виклику, що дозволяє одному офіціантові обслуговувати кілька столів.


   Купити кнопку виклику офіціанта в Києві можна в компанії Уніпро. У нас на складі всі найпопулярніші моделі кнопок виклику персоналу, пейджерів персоналу, приймачів і т.д. Крім того, ми здійснюємо доставку по всій Україні транспортними компаніями Делівері, Інтайм, Нова Пошта.
Кнопка виклику офіціанта HCM 350 Bell RECS
Кнопка виклику офіціанта HCM 350 Bell RECS

Ваш коментарий вскоре появится на сайте, после проверки его модератором.

Відгуки (0)

Оставить комментарий2633
/ua
замовленo
Моє замовлення
тов.)
Порівняти товари
в порівнянні
Картинка
Розгорнути
Свернуть
Відгуки
Комментарии