ГоловнаВагове обладнанняАрхів вагБ/у термопринтер етикеток Argox OS-203 USB (після кап. ремонта, нова термоголовка)

Б/у термопринтер етикеток Argox OS-203 USB (після кап. ремонта, нова термоголовка)

Код товару: 2519
Argox os 203
0  грн.
Продано
Гарантія: 6 міс.
Б/у термопринтер етикеток Argox OS-203 USB (після кап. ремонта, нова термоголовка)
0  грн.
Повернення товару та гарантія ⇓

Доставка товарів ⇓

Знайшли дешевше? ⇓
  Argox OS-203 - настільний принтер для друку текстової та графічної інформації на термоетикетках. Принтер Zebra LP 2824 має маленькі габаритні розміри і займає дуже мало місця, завдяки чому широко використовується при автоматизації невеликих об'єктів роздрібної та оптової торгівлі.

   Принтер етикеток Argox OS-203 відноситься до класу настільних принтерів і  призначений для друку до 3000 етикеток в день. Принтер  Argox OS-203  з додатково устновленим віддільником етикеток дозволяє друкувати етикетки і відразу ж їх наклеювати на товар. 

   Принтер Argox OS-203 використовується при складському обліку, інвентаризації, для друку етикеток та чеків в магазинах із помірним потоком відвідувачів. Також часто використовується принтер для етикеток Argox OS 203 на виробництві у відділі фасування готової продукції, у відділах відвантаження продукції.

   Принтер для чеків Argox OS-203 використовується для друку чека в магазинах, барах, кафе, ресторанах, фаст-фудах, театрах, в касах вокзалів та інших установах. Принтер для друку штрих кодів, чеків, етикеток Argox OS 203 низькою ціною відрізняється від своїх конкурентів, а також малими габаритними розмірами. Принтер етикеток та чеків ідеально підходить для розташування в обмеженому просторі, на маленькому робочому столі. Габаритні розміри принтера чеків складають всього 93x190x173 мм. Вага принтера для друку етикеток 1,2 кг. 

   Для успішної роботи з принтером друку Argox OS-203 необхідно провести настройку, програмування самого принтера етикеток Argox OS-203 і навчання персоналу користуванню чековим принтером Argox OS-203. Навчання не повинно зайняти багато часу, так як принтер для чеків Argox OS-203 дуже легкий у користуванні - заміна матеріалу відбувається шляхом заміни рулону з термо папером, термо етикетками. Це робиться за рахунок відкриття верхньої частини принтера . Кришка термопринтера Zebra LP2824 зроблена з прозорої пластмаси, завдяки чому оператор може бачити стан рулону чекової стрічки і передбачати час для його заміни. 

   Термопринтер Argox OS-203 володіє швидкістю друку 102 mm за секунду. Ширина етикетки при цьому може досягати 56 мм. Максимальна довжина одного чека становить 279 мм. На принтері етикеток  можна друкувати текстову інформацію, штрих коди, логотипи, різні зображення з роздільною здатністю друку 203 dpi. Висока роздільна здатність друку і низька ціна принтера етикеток  не впливає на його швидкість друку штрих коду, чека. 

   У Компанії Уніпро купити принтер етикеток Argox OS-203 буде найбільш простим способом покупки, так як оперативна і якісна консультація, доставка з усіма необхідними документами гарантується. Фахівці Компанії Уніпро пропонують допомогу в налаштуванні принтера для касових чеків, штрих кодів, етикеток. 
Argox os 203
Технічні характеристики
Метод друку термодрук
Швидкість друку 102 мм/сек
Розширення друку 203 dpi
Ширина друку до 56 мм
Довжина друку до 279 мм
Flash-пам'ять 128 KB SRAM; 512 KB Flash
Сенсори на просвіт, відображення, наявність матеріала
Мова керування принтером EPL2
Автоматический обрезчик немає
Отделитель этикеток немає
Типи інтерфейсів, які підткимуються
Інтерфейс Ethernet немає
Інтерфейс USB є
Інтерфейс RS-232 є
Інтерфейс LPT немає
Інтерфейс Centronics немає
Характеристики витратних матеріалів
Матеріал термобумага, термокартон, термолента
Ширина рулону матеріалу до 56 мм
Зовнішній діаметр рулона матеріалу 127 мм
Внутрішній діаметр рулона матеріалу 12,5 мм, 40 мм
Умови експлуатації
Температурний діапазон роботи від+5°C до +40 °C
Відносна вологість 10–90%
Виробник
Виробник Zebra Technologies
Країна виробника Великобританія
Габаритні розміри, маса
Маса (нетто) 1,2 кг
Габаритні розміри (ШхДхВ) 93x190x173 мм
Argox os 203

Ваш коментарий вскоре появится на сайте, после проверки его модератором.

Відгуки (0)

Оставить комментарий2519
/ua
замовленo
Моє замовлення
тов.)
Порівняти товари
в порівнянні
Картинка
Розгорнути
Свернуть
Відгуки
Комментарии