ГоловнаГотові рішення для автоматизаціїРеалізовані проектиАвтоматизація бутіка в Києві. Автоматізіція магазину елітної біжутерії, жіночих аксесуарів і прикрас "Еліф"

Автоматизація бутіка в Києві. Автоматізіція магазину елітної біжутерії, жіночих аксесуарів і прикрас "Еліф"

Код товару: 1211
Elif6
Elif4
Elif1
Elif2
Elif3
Elif5
Автоматизація бутіка в Києві. Автоматізіція магазину елітної біжутерії, жіночих аксесуарів і прикрас "Еліф"
5  грн.
Повернення товару та гарантія ⇓

Доставка товарів ⇓

Знайшли дешевше? ⇓
   При виборі програми, обладнання та підрядника для проведення робіт по автоматизації бутіка, замовника цікавили два головних питання: повна вартість проекту і термін проведення робіт. 
   Після презентації ПО Microinvest у нас в офісі, надання інформації по вартості і термінах інтеграції - однозначно була обрана наша компанія для проведення автоматизації бутіка. Слід відмітити вартість програмного забезпечення і послуг, озвучена нашою компанією виявилася на порядок нижче, ніж очікував клієнт. Також, особливістю проекту по автоматизації бутіка, було те, що всі послуги: постачання обладнання, роботи по налаштуванню програми для бутіка і підключення обладнання, навчання персоналу були проведені за 5 годин.

Програма для автоматизації бутіка:


Торгове обладнання:

   
Скачати безкоштовно  програму  для бутіка,  купити програму  для бутіка, скачати програму для магазину прикрас,  купити торгівельне обладнання для продуктового магазину, замовити послуги по автоматизації маркету в Києві, Ви можете  зв'язавшись з ТОВ "Компанія Уніпро"

Elif6
Elif4
Elif1
Elif2
Elif3
Elif5
Elif6
Elif4
Elif1
Elif2
Elif3
Elif5

Ваш коментарий вскоре появится на сайте, после проверки его модератором.

Відгуки (0)

Оставить комментарий1211
/ua
замовленo
Моє замовлення
тов.)
Порівняти товари
в порівнянні
Картинка
Розгорнути
Свернуть
Відгуки
Комментарии