ГоловнаВагове обладнанняДод. обладнанняАкумулятор 6В , Акумулятор для ваг ТВЕ, CBA (напруга 6В, ємність 1.3 А * год)

Акумулятор 6В , Акумулятор для ваг ТВЕ, CBA (напруга 6В, ємність 1.3 А * год)

Код товару: 3017
6v 1 3ah
220  грн.
ЦІНА З ПДВ
Товар є на складі
Гарантія: 1 міс.
Акумулятор 6В , Акумулятор для ваг ТВЕ, CBA (напруга 6В, ємність 1.3 А * год)
220  грн.
Повернення товару та гарантія ⇓

Доставка товарів ⇓

Знайшли дешевше? ⇓

   Акумулятор 6В, 1.3а * ч є надійним джерелом живлення і має широкий спектр застосування в електроніці. Наша компанія рекомендує використовувати акумулятор 6V в вагах лабораторних таких брендів:

  • акумулятор 6В до Cerus CBA-300, CBA-600 і т.д .;
  • акумулятор 6V до лабораторних ваг Техноваги ТВЕ-300, ТВЕ-600 і т.д .;
  • акб до ваг ТВЕ та ін .;

   Всі акумулятори для ваг проходять тестування в нашому сервісному центрі, і ми гарантуємо їх якісну роботу протягом 1 місяця.

   Герметична свинцево-кислотна акумуляторна батарея є батареєю перезарядження елементів із запобіжним клапаном, що дозволяє знизити внутрішній тиск у разі перезарядки. Такий тип акумуляторних батарей не вимагає технічного обслуговування, так як протягом терміну служби немає необхідності перевіряти рівень електроліту або додавати воду.

  Купити АКБ 6В до ваг можна у нас в офісі в Києві або оформити замовлення через сайт. Новий акумулятор 6В як правило витримує близько 300 циклів розряду/заряду, після чого втрачає свою ємність більш ніж на 70%. Такий акумулятор буде працювати, але ваги зможуть працювати не більше 1-2 годин, а взимку в кілька разів менше. 

  Заміна акб в вагах може проводиться в нашому сервісному центрі, або при дотриманні декількох простих правил самим клієнтом. Головне, необхідно контролювати правильність підключення полярності клем до акумулятора. 
  Також, дуже часто, виробники економлять на клемах, і дроти живлення припаюють до контактів - тоді краще замінити батарею в вагах у нас в сервісному центрі.

6v 1 3ah
6v 1 3ah

Ваш коментарий вскоре появится на сайте, после проверки его модератором.

Відгуки (0)

Оставить комментарий3017
/ua
замовленo
Моє замовлення
тов.)
Порівняти товари
в порівнянні
Картинка
Розгорнути
Свернуть
Відгуки
Комментарии