ГоловнаТорговельне обладанняСистеми виклику персоналуКнопка виклику офіціанта Rapid HCM 110

Кнопка виклику офіціанта Rapid HCM 110

Код товару: 2243
Кнопка виклику офіціанта Rapid HCM 110
444  грн.
ЦІНА З ПДВ
Товар є на складі
Гарантія: 12 міс.
Кнопка виклику офіціанта Rapid HCM 110
444  грн.
Повернення товару та гарантія ⇓

Доставка товарів ⇓

Знайшли дешевше? ⇓
   Безпровідна кнопка виклику офіціанта є ключовим елементом в побудові систем виклику персоналу. Від того, який радіус дії кнопки, залежить можливість підключення всіх столиків закладу до приймача сигналів. Зверніть увагу, якщо кнопка виклику персоналу буде встановлена ​​на максимально допустимій відстані, можливі помилкові спрацьовування або неспрацьовування.

    Частота радіосигналу в кнопці виклику офіціанта досить висока (433,92 МГц) і перебуває в дециметровому частотному діапазоні. Хороша проникаюча здатність радіохвиль даного діапазону дозволяє успішно використовувати його для зв'язку в міських умовах. Промислові перешкоди (бетонні стіни, металеві конструкції і т.д.) не роблять на цю частину радіоспектру сильного впливу.

  Крім того, дана частота знаходиться в діапазоні, дозволеному для загального використання Укрчастотнаглядом і не підлягає ліцензуванню.

   Бездротова кнопка виклику персоналу Rapid НСМ-110 має вбудований змінний акумулятор підвищеної ємності, який дозволяє їй працювати 300-400 днів при щоденному використанні.

    Кнопка виклику офіціанта Rapid НСМ-110 може комплектуватися пластиковою підставкою, яка дозволяє надійно закріпити кнопку на столі або розмістити в такій підставці рекламу закладу.

  Кнопка виклику офіціанта HCM-110 надійно працює з усіма приймачами викликів від Rapid (HCM-1300, HCM-1500W, HCM1600W) і пейджером HCM-6600.


Існує два популярних способа застосування кнопки виклику персоналу:
У закладі розставляються кнопки виклику на столи. Кнопок на кожному столі програмується свій номер в приймачі. У зручному місці для офіціантів встановлюється приймач викликів офіціантів.

При натисканні кнопки виклику на приймачі викликів персоналу лунає гучний сигнал, на екрані висвічується номер столу, з якого отриманий сигнал.

На столах закладу встановлюються кнопки виклику персоналу. Кожному офіціанту видається індивідуальний пейджер на руку (типу годинника).

Як тільки клієнт натисне кнопку виклику офіціанта, на пейджере лунає звуковий і вібросигнал і висвічується номер столу. Таким чином, офіціант, завжди буде сповіщений про виклик.

Пейджер офіціанта дозволяє працювати з безліччю кнопок виклику, що дозволяє одному офіціантові обслуговувати кілька столів.


   Купити кнопку виклику офіціанта в Києві можна в компанії Уніпро. У нас на складі всі найпопулярніші моделі кнопок виклику персоналу, пейджерів персоналу, приймачів і т.д. Крім того, ми здійснюємо доставку по всій Україні транспортними компаніями Делівері, Інтайм, Нова Пошта.
Кнопка виклику офіціанта Rapid HCM 110
Кнопка виклику офіціанта Rapid HCM 110

Ваш коментарий вскоре появится на сайте, после проверки его модератором.

Відгуки (0)

Оставить комментарий


Код товару: 2245
0  грн.
Продано
Код товару: 2246
1 668  грн.
ЦІНА З ПДВ
Товар є на складі
Код товару: 2244
4 170  грн.
ЦІНА З ПДВ
Товар є на складі
Код товару: 2287
3 614  грн.
ЦІНА З ПДВ
Товар є на складі
Код товару: 2288
7 339  грн.
ЦІНА З ПДВ
Товар є на складі


2243
/ua
замовленo
Моє замовлення
тов.)
Порівняти товари
в порівнянні
Картинка
Розгорнути
Свернуть
Відгуки
Комментарии