ГоловнаВагове обладнанняАрхів вагКнопка виклику офіціанта Rapid HCM-100

Кнопка виклику офіціанта Rapid HCM-100

Код товару: 2285
Кнопка вызова официанта Rapid HCM-100
0  грн.
ЦІНА З ПДВ
Товар є на складі
Гарантія: 12 міс.
Кнопка виклику офіціанта Rapid HCM-100
0  грн.
Повернення товару та гарантія ⇓

Доставка товарів ⇓

Знайшли дешевше? ⇓
   Безпровідна кнопка виклику офіціанта є ключовим елементом в побудові систем виклику персоналу. Від того, який радіус дії кнопки, залежить можливість підключення всіх столиків закладу до приймача сигналів. Зверніть увагу, якщо кнопка виклику персоналу буде встановлена ​​на максимально допустимій відстані, можливі помилкові спрацьовування або неспрацьовування.

    Частота радіосигналу в кнопці виклику офіціанта досить висока (433,92 МГц) і перебуває в дециметровому частотному діапазоні. Хороша проникаюча здатність радіохвиль даного діапазону дозволяє успішно використовувати його для зв'язку в міських умовах. Промислові перешкоди (бетонні стіни, металеві конструкції і т.д.) не роблять на цю частину радіоспектру сильного впливу.

  Крім того, дана частота знаходиться в діапазоні, дозволеному для загального використання Укрчастотнаглядом і не підлягає ліцензуванню.

   Бездротова кнопка виклику персоналу Rapid НСМ-100 має вбудований змінний акумулятор підвищеної ємності, який дозволяє їй працювати 300-400 днів при щоденному використанні.

    Кнопка виклику офіціанта Rapid НСМ-100 може комплектуватися пластиковою підставкою, яка дозволяє надійно закріпити кнопку на столі або розмістити в такій підставці рекламу закладу.

  Кнопка виклику офіціанта HCM-100 надійно працює з усіма приймачами викликів від Rapid (HCM-1300, HCM-1500W, HCM1600W) і пейджером HCM-6600.


Існує два популярних способа застосування кнопки виклику персоналу:
У закладі розставляються кнопки виклику на столи. Кнопок на кожному столі програмується свій номер в приймачі. У зручному місці для офіціантів встановлюється приймач викликів офіціантів.

При натисканні кнопки виклику на приймачі викликів персоналу лунає гучний сигнал, на екрані висвічується номер столу, з якого отриманий сигнал.

На столах закладу встановлюються кнопки виклику персоналу. Кожному офіціанту видається індивідуальний пейджер на руку (типу годинника).

Як тільки клієнт натисне кнопку виклику офіціанта, на пейджере лунає звуковий і вібросигнал і висвічується номер столу. Таким чином, офіціант, завжди буде сповіщений про виклик.

Пейджер офіціанта дозволяє працювати з безліччю кнопок виклику, що дозволяє одному офіціантові обслуговувати кілька столів.


   Купити кнопку виклику офіціанта в Києві можна в компанії Уніпро. У нас на складі всі найпопулярніші моделі кнопок виклику персоналу, пейджерів персоналу, приймачів і т.д. Крім того, ми здійснюємо доставку по всій Україні транспортними компаніями Делівері, Інтайм, Нова Пошта.

Кнопка вызова официанта Rapid HCM-100
Кнопка вызова официанта Rapid HCM-100

Ваш коментарий вскоре появится на сайте, после проверки его модератором.

Відгуки (0)

Оставить комментарий


Код товару: 2245
0  грн.
Продано
Код товару: 2246
1 668  грн.
ЦІНА З ПДВ
Товар є на складі
Код товару: 2244
4 170  грн.
ЦІНА З ПДВ
Товар є на складі
Код товару: 2287
3 614  грн.
ЦІНА З ПДВ
Товар є на складі
Код товару: 2288
7 339  грн.
ЦІНА З ПДВ
Товар є на складі


2285
/ua
замовленo
Моє замовлення
тов.)
Порівняти товари
в порівнянні
Картинка
Розгорнути
Свернуть
Відгуки
Комментарии