ГоловнаТорговельне обладанняЗчитувачі магнітних картЗчитувач магнітних карт Synco SC-750 (інтерфейс USB)

Зчитувач магнітних карт Synco SC-750 (інтерфейс USB)

Код товару: 2302
Зчитувач магнітних карт Synco SC-750
1 960  грн.
1 764  грн.
ЦІНА З ПДВ
Товар є на складі
Гарантія: 12 міс.
Зчитувач магнітних карт Synco SC-750 (інтерфейс USB)
1 764  грн.
Повернення товару та гарантія ⇓

Доставка товарів ⇓

Знайшли дешевше? ⇓
    Зчитувач магнітних карт Synco SC-750, виробництва команії SYNCOTEK TECHNOLOGY є одним з бюджетних зчитувачів пластикових карт. При відносно невисокій ціні, рідер має високі технічні та користувальницькі характеристики: рідер може працювати в широкому температурному діапазоні, має світлову індикацію свого стану, надійна магнітна головка дозволяє гарантовано провести більше 300 тис. зчитувань (при навантаженні 1000 зчитувань в день, термін експлуатації складе близько 10 років безперервної роботи).
   
   На корпусі зчитувача магнітних карт Synco SC-750 є індикатор стану. Коли рідер готовий до роботи або успішно прочитав інформацію з магнітної картки - індикатор зелений; якщо сталася помилка при читанні з магнітної картки - індикатор червоний. 
   
   Рідер магнітних карт Synco SC-750 зчитує практично всі типи пластикових карт із магнітною смугою і може використовуватися в роздрібній і оптовій торгівлі для ідентифікації персоналу і клієнтів. Зчитувач магнітних карт Synco SC-750 usb  проводиться з usb інтерфейсом, завдяки чому, може підключаться до ноутбуків, планшетів і до інших мобільних пристроїв.
   
   Зверніть увагу, що у всіх операційних системах usb-зчитувач магнітних карт розпізнається, як клавіатура і установка драйверів для зчитувача карт не потрібно. Також, виходячи з такої конфігурації випливає, що рідер буде вставляти розкодованну інформацію в те місце, де знаходиться курсор.
   
   Зчитувач магнітних карт 1С - це будь який рідер, який можна підключити до продуктів компанії 1С. Дуже часто рідери карт з 1С використовують для роботи дисконтних систем і програм лояльності.
 
   Принцип роботи зчитувача магнітних карт досить простий: карту з магнітною смугою необхідно провести крізь щілину зчитувача. Електроніка зчитувача декодує інформацію, записану в магнітній смузі і  через інтерфейсний кабель автоматично  передасть дані в комп'ютер, ноутбук, планшет, касовий апарат або платіжний термінал.
   
   На нашому сайті для зчитувача магнітних карт можна завантажити безкоштовну програму для його налаштування. За допомогою програми можна налаштувати необхідний суфікс і префікс для передачі разом з основним кодом з карти, вибрати робочу доріжку, встановити додаткові налаштування для передачі коду.
   
   Купити зчитувач магнітних карт в Києві можна у нас в офісі на вул. Голосіївська 7, або замовити з доставкою по Україні через сайт unipro.com.ua.
Зчитувач магнітних карт Synco SC-750
Технічні характеристики
Гарантійна кількість зчитування 300 тис. зчитувань
Інтерфейс для підключення до ПК USB
Кількість полосок 2 або 3 дорожки
Умови експлуатації
Температурний діапазон роботи від 0°C до +60°C
Габаритні розміри, маса
Габаритні розміри (ШхДхВ) 28х90х27 мм
Зчитувач магнітних карт Synco SC-750

Ваш коментарий вскоре появится на сайте, после проверки его модератором.

Відгуки (0)

Оставить комментарий2302
/ua
замовленo
Моє замовлення
тов.)
Порівняти товари
в порівнянні
Картинка
Розгорнути
Свернуть
Відгуки
Комментарии