Етикет пістолет для аптеки, друк цінників в аптеці, маркування товару в аптеці


   Маркування товарів цінниками в аптеках є обов'язковим процесом через декілька причин. По-перше, завдяки наявності ціни, клієнти можуть відразу бачити вартість медикаментів на вітрині аптеки, по-друге, фармацевту простіше буде контролювати відпускні ціни на товари, при продажу через касовий апарат з програмованою ціною товару, швидко вводити ціну і код товару в касу; по-третє, наклеювати цінники на товари зобов'язує законодавство України.

    Маркувати товари в аптеці можна кількома способами:

  • писати ціни на всі товари вручну за допомогою перманентного маркера. Такий спосіб є найбільш простим і дешевим, в той же час найбільш витратним за часом і слабозахищеним від помилок провізора.
  • друкувати цінник в аптеці і маркувати товари в аптеці за допомогою етикет-пістолета. Такий спосіб є дуже зручним, маловитратним за часом і дуже якісним.
  • Атоматично друкувати цінники по прибутковій накладній. Даний спосіб є найзручнішим, швидким і якісним, але для його реалізації необхідно провести повну автоматизацію аптеки - для друку цінників необхідний комп'ютер, спеціалізована програма, а також принтер етикеток.

Переваги маркування медикаментів за допомогою етикет-пістолета очевидні:

  • для маркування однотипних товарів достньо виставити ціну на цифровому табло маркиратора. Далі, після натискання на важіль етикет-пістолета, на етикетку наноситься виставлена ціна і вона частково відділяється від основи. Для наклеювання потрібно піднести пістолет до товару і притиснути цінник до товару за допомогою вбудованого гумового валика. Весь процес маркування одного товару заімаются не більше 1 секунди.
  • колір цінника може бути: білим, зеленим, жовтим, оранжевим. Завдяки цьому, можна маркувати розрізнити групи товарів різними кольорами.
  • крім ціни товару, на товар можна наносити його код або Артикулний номер. Таке рішення дозволить значно прискорити процес продажу, відповідно збільшити пропускну здатність каси і прибуток підприємства в результаті.
   Оскільки в аптеці, як правило, націннюют велику кількість товарів, навантаження на етикет-пістолет істотні. Відповідно, при виборі пістолета для аптеки, необхідно звертати увагу не тільки на технічні характеристики (кількість символів, кількість рядів, тип етикетки), а й на якість виконання і надійність маркиратора.

   Своїм клієнтам для друку цінників в аптеки ми рекомендуємо етикет-пістолети бізнес-класу. До таких пістолетів відносяться еткет-пістолети Blitz від італійського виробника компанії OpenData. У нас на сайті в категорії "Етикет пістолети" можна вибрати відповідний етикет-пістолет для аптеки. Для більш зручного підбору рекомендуємо скористатися фільтрами з підбору товару. 
   На всі моделі етикет-пістолетів для аптеки ми надаємо гарантію 12 місяців. Замовити етикет-пістолет для аптеки можна через сайт або по телефону, зв'язавшись з нашими менеджерами.


Автор: Maksym Zaliznyak

/ru
в заказе
Мой заказ
тов.)
Сравнить товары
в сравнении
Картинка
Развернуть
Свернуть
Отзывы
Комментарии