Ремонт ваг в Києві та Київській області (Бровари, Ірпінь, Боярка, Вишгород, Вишневе, Бориспіль). Сервісний центр з ремонту ваг Київ


   Сертифікований сервісний центр компанії Уніпро здійснює гарантійний, післягарантійний ремонт ваг всіх світових та українських виробників, крім того ми займаємося сервісним обслуговуванням вагової і вагодозуючої техніки. 
    Технічні фахівці нашої компанії пройшли навчання з ремонту вагової техніки таких виробників: Аксіс, RADWAG, Промприлад, Техноваги, Дозавтомати , ЗЕВС, ЦЕРТУС. Усі сертифікати доступні на сторінці нашого сайту "Сертифікати", де Ви можете ознайомиться з ними.

   Зверніть увагу, що наша компанія окрім ремонту ваг займається також продажем ваг. У зв'язку з тим, що у нас дуже хороші партнерські відносини з усіма виробниками та імпортерами ваг, ми гарантуемо:

 • мінімальні терміни ремонту ваг в Києві та Київській області;
 • дуже низькі ціни на ремонт ваг;
 • поставку оригінальних запчастин до ваг;
 • висока якість і гарантію на виконані робіти з ремонту;
   
   Ремонт ваг в Києві
може виконатися в нашому офісі або на об'єкті замовника. У зв'язку з тим, що для того, щоб зробити ремонт ваг у клієнта на об'єкті, нам потрібно відправити ремонтний автомобіль - така послуга коштує дорожче, ніж ремонт в нашому сервісі. Ремонт ваг на виїзді виправданий у випадку якщо у вас ваги великі: платформні, палетні, тваринні, ваги-рокла і т.п. Але, будьте готові, що майстер не зможе відремонтувати ваги при першому виїзді, так як у нього може не виявитися потрібної деталі для ремонту.

   Для тих, у кого зламалися маленькі ваги (ремонт торгових ваг, товарних вагів, лабораторних кишенькових і т.д.) ми рекомендуємо звертатися до нас в офіс. Контакти (телефони, ICQ, адреса) вказані вгорі сторінки і у верхньому лівому кутку нашого сайту.

   Якщо Ви знаходитесь в іншому місті - Ви можете відправити ваги з описом поломки в наш сервісний центр за допомогою транспортних компаній: Нова Пошта, Інтайм, Делівері, САТ. Після відправки повідомте нам номер декларації для одержання вантажу і на протязі 2-3 днів ми отримаємо ваги і зв'яжемося з Вами.

   Ремонт ваг в Києві в офіційному сервісному центрі компанії Уніпро складається з декількох етапів:

 1. Безкоштовна діагностика поломки ваг;
 2. Узгодження вартості ремонту з клієнтом;
 3. Ремонт ваг;
 4. Метрологічна перевірка або атестація ваг після ремонту;
   Наша компанія ніколи не проводить ремонт ваг без узгодження вартості із замовником. Тому будьте впевнені, що при вартості ремонту порівнянної з ціною нових ваг - ми Вам запропонуємо вибір: ремонт ваг або купівлю нових ваг.

   Зверніть увагу, що компанія Уніпро, в ситуації нерентабельного, тривалого або витратного ремонту, пропонує знижки на купівлю нових ваг.

   Головним моментом, на який необхідно звернути увагу при передачі вагів на наш сервісний центр є максимально можлива комплектація і точний опис поломки. У такому випадку діагностику можна здійснити значно швидше і якісніше.


   Для великих компаній, або клієнтів, для яких необхідна безперебійна робота обладнання ми рекомендуємо укласти договір обслуговування ваг.

   Клієнти, які уклали договір на обслуговування ваг в Києві отримують значні переваги:
 • Ми реагуємо на виклик клієнта в першу чергу, виїжджаючи на об'єкт в перебігу мінімального строку, знижуючи час простою обладнання;
 • Технічні консультації з питань експлуатації обладнання, навчання персоналу в телефонному режимі або на місці у клієнта;
 • Регулярне проведення технічного обслуговування збільшує термін служби вагового обладнання;
 • Послуги які ми надаємо за договором мають меншу вартість, ніж разові ремонти обладнання.
 
   Ми гарантуємо, що ремонт ваг в нашій компанії проводиться швидко і якісно, ​​а на виконані роботи надається гарантія.

Також, нас шукають за запитами: ремонт ваг в Києві, післягарантійний ремонт ваг, обслуговування ваг в Києві.

/ru
в заказе
Мой заказ
тов.)
Сравнить товары
в сравнении
Картинка
Развернуть
Свернуть
Отзывы
Комментарии