Microinvest Київ. Купити Мікроінвест в Києві в офіційного партнера компанії Уніпро

   
   З 2009 року компанія Уніпро займається автоматизацією об'єктів роздрібної торгівлі, громадського харчування, сфери розваг. Фотографії та описи деяких наших проектів можна подивитися на сторінці "Реалізовані проекти". За цей період часу ми протестували безліч програмних продуктів і зупинилися на ПЗ болгарської компанії Microinvest. 
   Хочеться відзначити, що ми вибирали постачальника програм для обліку виходячи з двох факторів: функціональність продукту та технічна підтримка клієнтів і користувачів програмного забезпечення. За цими двома параметрами компанія Мікроінвест і її програми обліку випередили всіх відомих нам конкурентів.

   Облікова програма Мікроінвест (продукт складається з декількох модулів) має дуже багато переваг, основні з яких ми хочемо відзначити:

  • краще співвідношення ціна-якість: Microinvest поєднує дуже широкий набір функціональних можливостей за вигідною ціною.
  • поділ і гнучка настройка прав доступу до функція програми;
  • висока надійність збереження всіх довідників і операцій в сучасних базах даних: MS SQL, MySql, Oracle, Access;
  • наявність більше 150 різних звітів для власника, бухгалтера, товарознавця і т.д.
  • підтримка великого переліку торгового обладнання: фіскальні принтери, чекові принтери, електронні ваги, сканери штрих-кодів, рідери магнітних карт і т.д.;
  • простота і зручність у використанні для персоналу і власника;
  • чудова тих. підтримка користувачів: база знань, форум, детальна документація;
  • можливість запустити всі програми в демо-режимі, без обмеження функціональних можливостей;
  • всі програми Мікроінвест захищені та ліцензуються апаратним usb-ключем. Тому, у разі заміни комп'ютерів або ОС ліцензії на програми залишаються у користувача.

   Купити програми Microinvest в Києві можна в Компанії Уніпро. ТОВ "Компанія Уніпро" офіційний партнер і дилер компанії Мікроінвест в Україні. Ми надаємо широкий спектр послуг в області автоматизації: від постачання торгового устаткування і програмного забезпечення до реалізації "автоматизації під ключ". Більш докладно про нашу діяльність написано тут >>. 
   Незважаючи на те, що ми знаходимося в Києві, ми займаємося автоматизацією бізнесу по всій Україні. Microinvest Київ, автоматизація на базі програм мікроінвест в Києві займає основну частину нашого портфоліо. У наш час, завдяки інтернет-технологіям, здійснити установку, настройку програм і торгового устаткування можна в будь-якому місці на Землі. Тому, якщо ви знаходитесь не в Києві, можете сміливо замовляти автоматизацію для свого бізнесу - ми вам із задоволенням допоможемо.

   Нижче представлений сертифікат, який підтверджує, що компанія Уніпро офіційний партнер в Україні, у Києві та Київській області компанії Microinvest.

   
   Якщо Вас зацікавила наша пропозиція, відвідайте офіційний сайт компанії Мікроінвест - і скачайте необхідні програми для тестування.


/ru
в заказе
Мой заказ
тов.)
Сравнить товары
в сравнении
Картинка
Развернуть
Свернуть
Отзывы
Комментарии