Про компанію Argox (сканери штрихкодів, мобільні принтери етикеток, термінали збору даних)

   Основні лінії продуктів компанії Argox включають пристрої читання і нанесення штрих-кодового маркування: сканери штрихкодів, принтери етикеток, портативні термінали збору даних. Продукція Argox використовується в багатьох країнах: на заводах, лікарнях, аеропортах, поштових відділеннях, в роздрібній торгівлі.

   Мета компанії - продовжувати розширення асортименту та підвищувати якість продукції, а також продовжувати вихід на нові ринки. Метою компанії також стало зниження шкідливих матеріалів у виробничих процесах, компонентах і продуктах. Для Argox збереження навколишнього середовища стало пріоритетом.

   Зобов'язання компанії Argox полягає в задоволенні потреб клієнтів. Пропонує своїм клієнтам:

1) повний спектр інноваційних продуктів виняткової якості;

2) вартість лідерство;

3) гнучкість у задоволенні вимог покупця;

4) швидкість і ефективність обробки запитів клієнтів.

1996-Argox була створена в м. Тайбей, Тайвань, як спеціалізований виробник штрих кодів, принтерів етикеток.

1997-Запроваджено перший на Тайвані 300 dpi принтер, OS-314TT. Запустили унікальні Серії продукції. Створена в Силіконовій Долині, Сполучених Штатах філія компанії.

2004-Argox Північна Америка відкриває свої двері в Вентура, штат Каліфорнія, для пропозиції продуктів і послуг на американський ринок. Створено філію в Гуанчжоу Китай для обслуговування клієнтів в Південному Китаї.

2005-Розширення фабрики. Місячна виробнича потужність зростає до 20 тис. принтерів, 50 тисяч сканерів, і 10 тисяч портативних терміналів даних.

2006-Argox святкує 10-річний Ювілей. Повністю дотримується ROHS (Обмеження на використання Небезпечних Речовин, Директива Європейського Союзу щодо охорони навколишнього середовища). RoHS, обмежує використання шести шкідливих речовин в продукції. Захист навколишнього середовища стає першочерговим завданням.

2007-Введені нові бездротові продукти, ЯК-8510 і ЯК-8000CL тепловізори. Принтер лінії підвищений до 2-го покоління. Розширено склад заводу.

2010-PT-90 мобільний комп'ютер виграє Design & Innovation award на виставці Computex Taipei 2010 і 2011 Taiwan Excellence Award. 

2011-Argox запускає ЯК-9500H 2D-сканера з антимікробним матеріалом для медичних застосувань.

2012-Argox запускає CP-2140/CP-2140E, новий настільний принтер з великою продуктивністю в компактному виконанні. 

/ru
в заказе
Мой заказ
тов.)
Сравнить товары
в сравнении
Картинка
Развернуть
Свернуть
Отзывы
Комментарии