Сканери штрих-кодів Zebex, про виробника

Перейти в розділ "Статті" >>

   Zebex Industries Inc.  - тайванська компанія, яка є успішним світовим виробником штрихового-скануючого обладнання. Була заснована в 1987 році. Штаб-квартира знаходиться в м. Тайпей (Тайвань), компанія має філію в Шанхаї (Китай).

    

   Через двадцять років після свого створення компанія досягла такого рівня, що продукція Zebex доступна у всьому світі. Широко застосовуються майже в кожній галузі промисловості: ZEBEX сканери (ручні сканера, багатоплощинні сканера, вбудовувані сканера), кишенькові комп'ютери, термінали збору даних. 

   Продукція компанії завоювала безліч престижних міжнародних нагород, серед яких: iF Product Design Awards 2007 і 2009 р., red dot product design award 2007 & 2010 у Німеччині і Good Design Award 2007 і 2008 року в Японії.

    Компанія ZEBEX націлена на забезпечення високої якості продукції, використовує свої власні інноваційні технології. 
   1990 рік став переломним після випуску пристрою Zebex ZB100A, компанія стала першою у своїй країні, яка почала використовувати технологію сканування CCD.

   У 2007 році, ZEBEX реорганізовали в два основні підрозділи:

  • Scanners Business Unit (SBU)  - надання повного спектру Auto-ID сканерів, включаючи портативні, hands-free, в прилавок, пошукові машини, і скануваня модулів. Висока продуктивність, висока якість, доступні сканери та модулі для всіх ваших потреб сканування. Всеспрямовані технології сканування, і Z-SCAN + система. 
  • Terminals Business Unit (TBU)  - надання трьох товарних груп термінального обладнання для кожного додатка - від простих збирачів даних, для інноваційних комп'ютерів з широкими можливостями. Кожен комп'ютер і термінал підтримується унікальною розробкою систем, які забезпечують зручну системну інтеграцію і зручність в експлуатації.

   Компанія Уніпро пропонує своїм клієнтам широкий спектр сканерів штрих-кодів, виробництва Zebex. З усіма моделями можна ознайомитися в каталозі нашого сайту "Сканери штрих-кодів" . На нашому складі завжди є в наявності величезний асортимент сканерів і терміналів Zebex. На сканери штрихкодів Zebex ціни можна дізнатися на нашому сайті, також можна купити сканери штрих-кодів  в Києві і з доставкою по всій Україні.

   Серед усіх моделей можна виділити найпопулярніші:

Перейти в розділ "Статті" >>

/ru
в заказе
Мой заказ
тов.)
Сравнить товары
в сравнении
Картинка
Развернуть
Свернуть
Отзывы
Комментарии