Корпорація CAS, огляд ваги CAS в Україні

Перейти в розділ "Статті" >> 

   Корейська компанія  CAS Corporation була організована в 1983 році, і за 30 років з моменту заснування досягла рівня міжнародної корпорації. CAS Corporation серійно  виробляє електронні ваги і системи для електронного зважування, які широко використовуються в таких сферах: промисловість, торгівля,  сільське господарство, логістика та інших господарських галузях, а також компоненти вагових систем для національних виробників вагової техніки. Головний офіс і виробництво розташовані в Південній Кореї.

   В США, Росії, Китаї, Туреччині, Індії та Пакистані знаходяться регіональні торговельні представництва та фірмові центри технічної підтримки, в будь-яку хвилину доступні для наших клієнтів. Устаткування CAS успішно продається більш ніж в ста країнах світу. Московське представництво CAS Corporation діє з 1994 року і координує діяльність CAS Corporation в країнах СНД і Балтії. Моделі CAS сертифіковані Держстандартом РФ і органами з сертифікації більшості країн СНД і Балтії і дозволені до використання на території відповідних країн.

Асортимент продукції включає в себе лабораторні та аналітичні ваги, торгові та продуктові електронні ваги, кранові ваги, складські та підлогові ваги, промислові і платформні.


Крім цього, компанія постачає такі вагові компоненти як тензодатчики, тензорезистори, вагові індикатори і табло виробникам вагової техніки.

Серед всіх моделей ваг, у нас можна придбати такі електронні ваги фірми CAS:

  • торгові ваги CAS (CAS ER-Junior E, CAS ER-Junior EU, CAS: ER-Plus E, ER-Plus ELT, ER-Plus EU, ER-Plus EU LT).
  • технічні ваги CAS (CAS: SW-2, SW-5, SW-10, SW-20, SW-2D, SW-5D, SW-10D, SW-20D, SW-10WP).
  • чекодрукуючі ваги CAS (CAS CL5000JI).
  • ваги-рокла CAS (CPS-1, CPS-2)

Перейти в розділ "Статті" >>

/ru
в заказе
Мой заказ
тов.)
Сравнить товары
в сравнении
Картинка
Развернуть
Свернуть
Отзывы
Комментарии