Програма для сканера штрих-кодів, для обліку в магазині

 Дуже багато наших клієнтів, при ухваленні рішення про автоматизацію діяльності їх підприємств, починають свою роботу з пошуку в інтернеті сканера штрих-кодів. Дехто вважае, що зі сканером вже йде в комплекті програма для ведення обліку. 

   У цьому немає нічого дивного, так як всі бачать на товарах надруковані штрих-коди і вважають що сканер який може розпізнати штрихкод - це основа всієї автоматизації. 

      Насправді, сканер штрих-кодів - це пристрій, просто може розпізнати смужки штрікода, в яких закодовані цифри що знаходяться під штрихами і передати їх в комп'ютер касовий апарат або інший спеціалізований прилад.

    Microinvest  Склад Pro  - Професійна система для менеджменту складських об'єктів. Ця програма розроблена для роботи в реальному часі з великими довідниками товарів. У неї є вбудований зв'язок з касовими апаратами і пристроями зчитування штрих-коду. Система паролів і рівня доступу, гарантує надійний захист бази даних без обмеження функціональності. Швидка і легка інсталяція, сумісність з усіма видами принтерів.Спеціалізований модуль "Touch screen" та "Торговий об'єкт" задовольняє всім необхідним вимогам для систем цього класу.

/ru
в заказе
Мой заказ
тов.)
Сравнить товары
в сравнении
Картинка
Развернуть
Свернуть
Отзывы
Комментарии