Рекомендації щодо використання і установці автомобільного тензодатчика ZEMIC HM9A

Назад в розділ "Статті" >>

Завантажити статтю "Рекомендації щодо використання і установці тензодатчика HM9A" в форматі. Doc >>

Завантажити статтю "Рекомендації щодо використання і установці тензодатчика HM9A" в форматі. Pdf >>

  Загальні положення

  Тензодатчик HM9A може використовуватися в автомобільних і залізничних вагах будь-яких видів виконання (фундаментні, безфундаментні), а також в системах зважування бункерів (бункерних вагах).

Вимоги до фундаменту ваг

   Фундамент ваг повинен знаходитися на горизонтальній площадці. Ухил у бік вагів не допускається. Опорні залізобетонні тумби повинні бути монолітними і виконані з бетону марки не нижче М300. Міжцентрові відстані опорних плит фундаментних тумб в плані повинні відповідати геометричним розмірам платформ (лінійний допуск - 5мм.). Допуск площинності опорних плит - 0,8 / 1000 мм / м. Мінімальні розміри опорних плит 400х400х20 мм. Наявність пустот під заставними опорними плитами не допускається.

Установка HM9A (Варіант 1)

 • Кріпильна плита імітатора, виготовлених за кресленням (див. Додаток). кріпиться за допомогою 4-х болтів, або 4х шпильок, до опорної плити з різьбовими отворами (поз.3).
 • Опорна плита (поз.6) приварюється при виготовлення платформи в розрахункові місця.
 • Втулка (поз.5) HM9A встановлюється в отвір опорної плити платформи (поз.6).
 • Установка платформи на фундамент, центровка опорних плит, вирівнювання зазорів між платформою, пандусами і упорами проводиться на імітаторах, виготовлених за кресленням (див. Додаток). Лінійність установки, вертикальність силовведеня регулюється шляхом підбивання опорної плити (поз.3)
 • Горизонтальність установки платформи і рівна сила навантаження датчиків здійснюється шляхом підкладки прокладок різної товщини під кріпильну плиту датчика (поз.1) і втулку (поз.5). Кількість підкладок в одному місці не більше 5-х, сумарна товщина не більше 5 мм.
 • Після точного встановлення платформи в плані і по висоті з забезпеченням рівних зазорів між платформою і фундаментом (10-15мм), необхідно зафіксувати опорну плиту поз. 3, приваривши її до опорної плиті фундаменту по незамкнений контур ручним електродуговим зварюванням катетом 10 мм.
 • Видалити імітатори і встановити на їх місце датчики. Піддомкраченна платформа ваг опускається на кулі втулками. 

  Увага! Зварювання проводити тільки зі знятими датчиками.

Схема установки тензодатчика HM9A (Варіант 1)

Установка HM9A (Варіант 2)

 • Кріпильна плита імітатора, виготовлених за кресленням (див. Додаток). кріпиться за допомогою 4-х болтів, або 4х шпильок, до верхньої опорної плити (поз.8).
 • Втулка (поз.4) HM9A встановлюється в отвір нижньої опорної плити (поз.5). Нижня опорна плита (поз.5) встановлюється на опорну плиту фундаменту ваг (поз.6).
 • Установка платформи на фундамент, центровка опорних плит, вирівнювання зазорів між платформою, пандусами і упорами проводиться на імітаторах, виготовлених за кресленням (Додаток 3). Лінійність установки, вертикальність силовведеня регулюється шляхом підбивання опорної плити (поз.5)
 • Горизонтальність установки платформи і рівна сила навантаження датчиків здійснюється шляхом підкладки прокладок різної товщини під кріпильну плиту датчика (поз.1) і (або) втулку (поз.4). Кількість підкладок в одному місці не більше 5-х, сумарна товщина не більше 5 мм.
 • Після точного встановлення платформи в плані і по висоті з забезпеченням рівних зазорів між платформою і фундаментом (10-15мм), необхідно зафіксувати нижню опорну плиту (поз.5), приваривши її до опорної плиті фундаменту по незамкнений контур ручним електродуговим зварюванням катетом 10 мм.
 • Видалити імітатори і встановити на їх місце датчики. 

  Увага! Зварювання проводити тільки зі знятими датчиками.

Схема установки тензодатчика HM9A (Варіант 2)

Установка обмежувачів і заземлення

 • В якості додаткових обмежувачів пересування платформи в площині, як варіант, необхідно використовувати відбійники у вигляді болтів з корпусами або гумові відбійники; по два в кожному кутку платформи. Рекомендований зазор - 2-3мм.
 • Заземленню підлягають: верхня з нижньої плити HM9A, сполучна коробка на платформу, яка, в свою чергу, заземлюється на зовнішній контур заземлення.

  

Додаток

Імітатор тензодатчика HM9A

Завантажити статтю "Рекомендації щодо використання і установці тензодатчика HM9A" в форматі. Doc >>

Завантажити статтю "Рекомендації щодо використання і установці тензодатчика HM9A" в форматі. Pdf >>

Назад в розділ "Статті" >>

/ru
в заказе
Мой заказ
тов.)
Сравнить товары
в сравнении
Картинка
Развернуть
Свернуть
Отзывы
Комментарии