Типи тензодатчиків, сфера застосування тензодатчиків

Назад в розділ "Статті" >>

Компанія Уніпро Київ пропонує своїм клієнтам широкий вибір тензодатчиків різного типу:

 • Балковий на зсув
 • S - образний тип
 • Одноточковий тип
 • Двухопорний балковий на зсув
 • Стрижневий тип
 • Мембранні (типу "Шайба")
 • Цифрові тензодатчики
 • Міні-сенсори

ОПИС ТИПІВ ДАТЧИКІВ

 • Одноточкові датчики  призначені для вимірювання малих навантажень і використовуються при виготовленні платформних ваг, дозаторів, фасувального обладнання. Датчик при цьому є єдиним в конструкції і розташовується під центральною частиною платформи.

 • Консольні датчики  являють собою консольну балку, перетворюючу механічну деформацію зсуву. Даний тип датчиків в основному використовується при виготовленні підлогових ваг із загальним навантаженням до 7 тонн.

 • S-подібний датчик  маси перетворює в електричний сигнал механічну силу стиснення або розтягування. Такі датчики використовують в якості чутливого елемента в підвісних бункерних, кранових вагах. Датчики S-образного типу комплектуються шарнірними підвісами, що скорочує час установки і запуску обладнання в експлуатацію.

 • Циліндричні датчики  призначені для використання в багатотонних вагах: вагонних, автомобільних, бункерних. Також датчики циліндричного типу застосовуються для модернізації механічних ваг.

 • Тензодатчики на розтяг  спеціально сконструйовані для роботи у важких промислових умовах. Датчики даного типу перетворять силу розтягування.

 • Для вимірювання маси в умовах високих температур застосовують високотемпературні датчики. Даний тип тензодатчиків може бути встановлений в обладнанні для металургійних та інших підприємств, де необхідна робота поблизу джерел високих температур.

 • Для роботи в агресивному середовищі призначені  датчики з нержавіючої сталі. Нержавіючі датчики високо затребувані на підприємствах харчової, хімічної та нафтохімічної промисловості.

   У зв'язку з тим, що асортимент тензодатчиків дуже великий, для їх правильного підбору  ми створили таблицю застосування тензодатчиків, в залежності їх типу.

Зовнішній вигляд тензодатчика, тип тензодатчикаОбласть застосування тензодатчика

Тензодатчики ваги типу "Колона" (multi-column)

   Тензодатчики маси типу "Колона" застосовуються для зважування величезних навантажень (від 20 т).

   Тензодатчики виготовлені з нержавіючої сталі, ступінь захисту IP 68. Мають вибухобезпечне виконання, у зв'язку з чим можуть експлуатуватися у вибухонебезпечних зонах.

   Область застосування:  платформні, автомобільні та вагонні ваги.

Тензодатчики ваги типу "S-подібний" (S-beam load cell)

   Тензодатчики маси типу "S-подібний" застосовуються для виміру ваги ємностей або інших конструкцій, що знаходяться в підвішеному стані, а також для вимірювання зусиль розтягу.

  Область застосування: підвісні ваги,  бункерні ваги, дозатори маси.

Тензодатчики ваги типу "Single-point"

   Тензодатчики маси типу "Single point" застосовуються в платформних вагах на невеликі навантаження. Конструкція цих датчиків дозволяє використовувати їх для створення ваг на одному датчику.

   Область застосування: товарні ваги, торгові ваги, фосавочні ваги, платформні ваги, монорейкові ваги, бункерні ваги та дозатори.

Тензодатчики ваги типу "двостороння балка зрізу" (double ended shear beam)

   Тензодатчики маси типу "Здвоєна балка" за рахунок своєї конструкції використовуються для вимірювання великих навантажень, ніж тензодатчики "Балка".

   Область застосування: платформні ваги від 10 тонн, автомобільні ваги, бункерні ваги, дозатори.

Тензодатчики ваги типу "балка зрізу" (shear beam)

   Тензодатчики ваги типу "Балка" застосовуються в платформних вагах від 300 кг до 10 т, для зважування ємностей і бункерів. 

   Область застосування: платформні, монорейкові, конвеєрні та бункерні ваги, а також дозатори.

Назад в розділ "Статті" >>

/ru
в заказе
Мой заказ
тов.)
Сравнить товары
в сравнении
Картинка
Развернуть
Свернуть
Отзывы
Комментарии