Ремонт лічильників банкнот DORS Magner Київ, ремонт лічильників купюр Київ, обслуговування лічильників банкнот DORS MAgner Київ

   В зв'язку із збільшенням продажів лічильників банкнот DORS і Magner, і, відповідно, зі збільшенням запитів на обслуговування такої техніки від клієнтів, в кінці січня 2013 інженери ТОВ "Компанія Уніпро" пройшли навчання в сервісному центрі компанії "Дорс Україна".

   Компанія Уніпро отримала повноваження і необхідну кваліфікацію, щоб здійснювати ремонт та обслуговування лічильників банкнот Magner (серії Magner 75, Magner 35S, Magner 35-2003), а також ремонт та обслуговування лічильників банкнот DORS (DORS600, DORS700).

    Завдяки наявності даної послуги в нашому сервісному центрі, нам вдалося зменшити терміни тех.обслуговування лічильників банкнот до 2-3 годин, а для клієнта вартість обслуговування лічильників купюр зменшилась у кілька разів.

    Фахівці нашого сервісного центру можуть також здійснити ремонт та обслуговування лічильників банкнот на виїзді (об'єкті клієнта в Києві).

  Якщо ви не є клієнтом нашої компанії, а Вам необхідно зробити ремонт лічильників банкнот Київ, можете звертатись в наш в сервіс. Контакти вказані на сайті зліва.

    Зверніть увагу, що на всі роботи з ремонту та обслуговування лічильників банкнот надається гарантія та акт виконаних робіт.
  Ми надаємо такі послуги: обслуговування лічильників банкнот Magner 75, обслуговування лічильників банкнот Magner 35S, обслуговування лічильників банкнот Magner 35-2003, а також ремонт та обслуговування лічильників банкнот DORS600, обслуговування лічильників банкнот DORS700.
/ru
в заказе
Мой заказ
тов.)
Сравнить товары
в сравнении
Картинка
Развернуть
Свернуть
Отзывы
Комментарии