Техноваги. Компанія Уніпро - офіційний представник компанії Техноваги Львів

   У 2011 році один з великих українських виробників вагового обладнання - завод "Техноваги", м. Львів присвоїв компанії Уніпро статус офіційного регіонального представника. Якщо Вам необхідно купити ваги Техноваги у Києві або ваги RADWAG (Польща) - можете звертатись до нашим кваліфікованим фахівцям. ТОВ "Компанія Уніпро" пропонує весь спектр ваг Техноваги і всі моделі лабораторних ваг RADWAG в Києві, Київській області або з доставкою по всій Україні.

    На складі компанії Уніпро в Києві постійно в наявності є найпопулярніші моделі ваг Техноваги, а також ваги RADWAG. На нашій виставці ви можете подивитись та придбати:

  • лабораторні ваги Техноваги;
  • лабораторні ваги RADWAG;
  • товарні ваги Техноваги;
  • монорельсові ваги Техноваги;
  • ваги-вологоміри виробництва Radwag (Польща).

  Крім того, всім клієнтам з Київської області або інших міст, ваги Техноваги ми доставляємо вантажними перевізниками: Нова Пошта, Ін-тайм, Делівері, САТ, Автолюкс.

   Зверніть увагу, що крім продажу ваг Техноваги, наша компанія займається сервісним обслуговуванням і ремонтом ваг Техноваги всіх типів і моделей. У випадку, якщо Вам необхідний ремонт ваг Техноваги в Києві - звертайтеся в ТОВ "Компанія Уніпро".

Техноваги. Представник в Києві компанія Уніпро пропонує купити ваги Техноваги, ремонт вагів Техноваги ТБ, ТВЕ, ТВ4 в Києві

/ru
в заказе
Мой заказ
тов.)
Сравнить товары
в сравнении
Картинка
Развернуть
Свернуть
Отзывы
Комментарии