Весы для рыбы. Надежные электронные весы для взвешивания рыбы и морепродуктов

Перейти в раздел "Статьи" >>

   Електронні ваги для зважування живої риби - специфічне вагове обладнання, яке повинно володіти рядом властивостей. Оскільки живу рибу дістають з акваріума або бочки - з неї стікає вода. У зв'язку з цим, ваги для продажу живої риби в першу чергу повинні мати захист від впливу вологи.

   Також, оскільки риба жива, ми рекомендуємо купувати ваги з функцією усереднення нестабільних показань маси для більш точних зважувань.

   Розглянем основні типи і моделі ваг, які застосовуються при продажі риби на роздріб.
  • Підвісні ваги для риби
   Завдяки спеціальній конструкції, в якій тензодатчик і вагова електроніка розміщені над платформою - ваги вважаються найбільш захищеними від води та бризок. Основним недоліком такої моделі є необхідність кріплення (підвішування) ваг до надійного основи.

    Існують також підвісні ваги з друком етикеток для роботи в рибних відділах супермаркетів та магазинів.

Наша компанія пропонує такі моделі підвісних ваг для зважування та продажу живої риби:


  • Технічні та фасувальні ваги для риби
   У багатьох випадках, особливо на виробництві, при операціях фасування риби і морепродуктів, застосування підвісних ваг ускладнює технічний процес на лінії. Тоді більш зручним вважається застосування настільних ваг.
Настільні ваги для живої риби повинні мати деякі конструктивні елементів, що захищають тензодатчик й електроніку від вологи: пластиковий кожух на корпус, цільну платформу з харчової нержавіючої сталі, бортики 0,5-1 см в корпусі в місцях, з'єднання хрестовини з ваговою площадкою, кріплення ваговій електроніки в місці, захищеному від заливання рідиною.
   

   Також існують деякі моделі настільних ваг, виготовлених з нержавіючої сталі і дуже високим рівнем захисту електроніки (ваги від світових лідерів компаній Digi і CAS)

   Наша компанія рекомендує такі  моделі настільних ваг для зважування, фасування та продажу живої риби:


  • Товарні і торгові підлогові ваги для живої риби
   Конструкція підлогових ваг для зважування риби повинна забезпечувати захист тензодатчика і рами від попадання води. Для цього, кришка, яка закриває вагову платформу повинна мати подовженя нижнього борту, а кути кришки мають бути заварені. Тензодатчик можна використовувати алюмінієвий з антикорозійною обробкою або з н/ж сталі (у такому випадку вартість ваг зростає в 1,2-1,5 рази). Також, якщо є необхідність зважувати велику кількість риби одночасно, рекомендується на платформу встановити додаткове огородження з нержавіючої сталі і з отворами для стоку води.

 В залежності від розмірів платформи, наявність акумулятора і інших аксесуарів ціни на ваги розрізняються.

   Наша компанія рекомендує такі моделі підлогових ваг для живої риби:

Автор: Maksym Zaliznyak
/ru
в заказе
Мой заказ
тов.)
Сравнить товары
в сравнении
Картинка
Развернуть
Свернуть
Отзывы
Комментарии