Datalogic - світовий виробник сканерів штрихкодів. Про компанію.

 

Datalogic є одним з найбільших в світі виробників обладнання для автоматичної ідентифікації, виявлення та маркування продукції, рішень для промислової автоматизації, спрямованих на задоволення конкретних портреб замовника, а також пропонує широкий асортимент продукції для автоматизації промислового виробництва, зокрема, в наступних сферах:

 • Автомобільна промисловість;
 • Авіа-і вантажоперевезення;
 • Фармацевтична промисловість;
 • Харчова промисловість;
 • Виробництво електроніки;

   Саме Datalogic встановила системи обробки багажу в аеропортах багатьох країн світу, включаючи Лондон, Париж, Чикаго, Риму, Куала-Лумпур, Токіо.

   Datalogic пропонує найширший спектр промислових рішень для автоматичної ідентифікації в процесі сортування,  для автоматичної ідентифікації в логістиці. 
    Ефективність таких процесів в основному залежить від швидкості прочитування штрих-кодів і можливості зчитувати пошкоджені штрих-коди. Завдяки використанню інноваційних рішень, у скануючого обладнання Datalogic  є можливість автоматично розпізнавати штрих-кодову інформацію (лінійні і 2D штрих-коди) на всіх видах етикеток, в різному положенні в просторі, в широкому діапазоні якості штрих-кодів.

   Основною метою Datalogik є постійне поліпшення сервісу, і в зв'язку з цим компанія гарантує своїм клієнтам (безпосередньо або через своїх партнерів) - кваліфіковані передпродажні консультації, оперативну поставку продукції, своєчасну післяпродажну технічну допомогу, гарантійне і післягарантійне обслуговування.

Коротка історія корпорації Datalogic

   Datalogic Incorporated (Company) була створена в 1978 році. А почалося все в 1970 році з розробки та виробництва фотоелектричних датчиків інжинером Романо Вольта. Саме він побачив в оптичній електроніці безмежне поле для бізнесу.

   Промисловий сканер штрих-коду Datalogic був першим, який був встановлений в Європі в 1978 році. 

   У 1995 році Datalogic проходить сертифікацію якості за стандартом ISO9001.

  З 1998 року Datalogic інтенсивно працює над проектуванням, виробництвом і продажем устаткування для зчитування штрихових кодів, портативних терміналів і систем RFID. 

   Глобальний етап у розвитку Datalogic був досягнутий в жовтні 2005 року, у зв'язку з придбанням американської компанії PSC. Даталоджік, таким чином, вона стає однією з головних компаній на світовому ринку сканерів штрихових кодів.

  У  2010 році компаніею Datalogic була придбана американська компанія Evolution Robotics Retail ( Каліфорнії). Роботи цієї компанії додали в портфель Datalogic  багато інноваційних і ключових технологічних розробок, унікальних технологій в області візуального розпізнавання образів.

Факти і цифри

 • Штаб-Квартира: Monte San Pietro, Болонья, Італія;
 • Глобальне охоплення: пряма присутність у 30 країнах і консолідована мережа партнерів;
 • Понад 2600 співробітників по всьому світу;
 • Виробництво в Італії та Угорщині;
 • 8% річного обороту продажів інвестиції в НДДКР;
 • 1000 Патентів;
 • 10 науково-дослідних центрів;
 • Друге місце в світовому промисловому виробництві Auto-ID ринку (джерело: 2011 VDC Research);
 • Більше 1000 систем обробки багажу, встановлених в ключових аеропортах по всьому світу, сотні додатків для найбільших кур'єрських і логістичних операторів.

   Компанія Уніпро пропонує своїм клієнтам широкий спектр сканерів штрих-кодів Datalogic. З усіма моделями можна ознайомитися в каталозі нашого сайту  "Сканери штрих-кодів". На нашому складі завжди є в наявності величезний асортимент штрих-кодових сканерів Datalogic. Дізнатися ціни на сканери штрихкодів можна на нашому сайті, також можна купити сканери штрих-кодів в Києві і з доставкою по всій Україні.

   Найпопулярніші  сканери штрих-кодів Datalogic:

/ru
в заказе
Мой заказ
тов.)
Сравнить товары
в сравнении
Картинка
Развернуть
Свернуть
Отзывы
Комментарии