Компанія Датекс (виробник фіскальних принтерів, принтерів етикеток, касових апаратів)

   DATECS Ltd. (Болгарія) - є виробником маркувального обладнання: фіскальних принтерів, принтерів етикеток, касових апаратів. Принтери компанії  DATECS відрізняються як мобільні, легкі, промислові.

  

   Компанія першою почала використовувати персональнмий комп'ютер в якості мережного сервера в мережі касових апаратів, а також розробила відповідне програмне забезпечення. З'явилася можливість створювати комплексні мережі з персональних комп'ютерів і касових апаратів для магазинів, готелів і ресторанів.

1990 Заснування компанії Датекс. Діяльність компанії почалася створенням першого кириличного шрифту формату PostScript.

1991 Випущений лазерний принтер з кириличними шрифтами.

1992 Створена програма для підтримки кириличних символів на базі Microsoft Windows Flex Type.

1993  Датекс відкриває відділ Географічних Інформаційних Систем. Створює ефективну і високоточну технологію для цифровізації відсканованої карти зображень, співпрацює з провідними фірмами з тієї ж галузі, в Німеччині та Франції. Були зроблені цифрові карти, деяких з найбільших міст в Болгарії та Німеччині, а також територій вздовж річки Ніл і всієї території Таїланду.

1994 Компанія почала розробку систем для роздрібної торгівлі. На базі електроніки Samsung були реконструйовані дві моделі касових апаратів з метою розширення їхніх функцій та адаптації їх для роботи в мережі.

1996 Компанія Датекс випустила перший касовий апарат Datecs MP500.

1997 Випуск касового апарату MP500T з підтримкою термодруку.

1997  Корпорація Microsoft придбала ліцензію у компанії Datecs на дистрибуцію програми перевірки правопису і переносів тексту - Flex Word.

2001 пройшла сертифікацію за стандартом ISO 9001:2000.

/ru
в заказе
Мой заказ
тов.)
Сравнить товары
в сравнении
Картинка
Развернуть
Свернуть
Отзывы
Комментарии