Презентація компанії TSC (світовий виробник термопринтерів)

Перейти в розділ "Статті" >>

   Підприємство  TSC Auto-ID Technology (Тайвань) є світовим лідером з розробки та виробництва інноваційного обладнання для маркування продукції. Основною лінією продукції компанії є принтери друку етикеток.

    Компанія TSC за 20 років роботи розробила і випустила великий асортимент принтерів етикеток: економічний начальній клас, мобільні термопринтери і високопродуктивні принтери для промисловості. Продукція компанії відповідає стандарту якості ISO9001. Виключно завдяки простій і міцній конструкції прінтери, виробництва TSC отримали високу оцінку клієнтів по всьомусвіту і заслужили їх довіру.

   Принтери для друку етикеток широко використовуються по всьому світу в різних сферах діяльності - маркування фасованої продукції, друк на пластикових картах, маркування при інвентаризаціях, друк браслетів для концертів і т.д.

Коротка історія розвитку компанії  TSC Auto-ID Technology

1979  Заснування компанії Taiwan Semiconductor Co., Ltd , Тайпей, Тайвань. Компанія стала всесвітнім провідним виробником випрямлячів. 

1991 Taiwan Semiconductor Co., Ltd.  заснувала підрозділ по виробництву термопринтерів. Було відкрито провадження настільних принтерів друку штрихкодів на фабриці Ілан. 

1997 Фабрика Ілан пройшла сертифікацію ISO-9002. 

2002 Фабрика Ілан пройшла сертифікацію  ISO-9001

2003 Відкрилися лінії з виробництва широкого спектру термо і термотрансферних принтерів друку штрихкодів (фабриці Тінцзінь). 

2004 Завод Ілан успішно пройшов сертифікацію на відповідність стандарту ISO-14001 (створення систем екологічного управління).

2005  У зв'язку з політикою компанії спрямованої на збільшення обсягів виробництва продукції було відкрите нове виробництво в Лі Це, Тайвань.


2007 Відкрито представництво в Німеччині: офіс TSC Printer Europe GmbH в Мюнхені. 

2008  TSC Auto ID Technology Co., Ltd. отделіласть від материнської компані. З 1 серпня 2007 року компанія знаходиться в Лі Цзи, Ай-лан, Тайвань. 

2009 Зміна назви європейського представництва з TSC Printer Europe GmbH на TSC Auto ID Technology EMEA GmbH. 

2011  Компанії TSC реєструє новий логотип зі слоганом, який чітко позначає позиціонування та ідеологію TSC: 'TSC - The Smarter Choice'. 

2011 TSC отримала нагороду в номінації «Technology Fast500 ™ Asia Pacific 2010 Award» 

2011  Компанія TSC увійшла в список Forbes Asia 200 Best Under A Billion. 

2011 Відкриття офісів в Росії (TSC Auto ID Technology EMEA Russia) і середньому сході (TSC Auto ID Technology ME, Inc.). 

2012  Принтер TTP-225,  розробки компанії TSC отримав престижну премію «Taiwan Excellence Award 2012».

   Останнім часом  TSC Auto ID  здійснює розширення асортименту продукції, гнучку переорієнтацію ринків збуту, освоєння нових видів виробництв з метою підвищення ефективності виробництва. З кожним роком позиції компанії як великого гравця на ринку автоматичної ідентифікації стабільно зміцнюються.


   ТОВ "Компанія Уніпро" (м. Київ) , пропонує розглянути модельний ряд  принтерів етикеток компанії TSCВсі моделі принтерів TSC додатково комплектуються обрізчеком етикеток, відділювачем етикеток, різними інтерфейсами для підключення до ПК. Ознайомитися з лінійкою продукції Ви можете на сторінці нашого сайту: "Принтери етикеток" >>

Перейти в розділ "Статті" >>

/ru
в заказе
Мой заказ
тов.)
Сравнить товары
в сравнении
Картинка
Развернуть
Свернуть
Отзывы
Комментарии