Презентація компанії Zebra (світовий виробник термопринтерів)

Перейти в розділ "Статті" >>

   Zebra Technologies  на сьогоднішній день - один зі світових лідерів з виробництва різних принтерів для маркування товарів. До основного асортименту продукції, що випускається відносяться термопринтери, термотрансферні принтери, принтери для друку на пластикових картках, RFID-принтери та програмне забезпечення для дизайну етикеток.

  

   У 1969 році була створена компанія 'Data Specialties Incorporated', яка займалася виробництвом високошвидкісної електромеханічної техніки. У 1982 році 'Data Specialties Incorporated 'змінила основні напрямки діяльності, а в 1986 році і свою назву на 'Zebra Technologies Corporation'. У 1991 році Zebra змінила форму власності та реогранізовалась в публічную компанію. 

   Корпоративна і міжнародна штаб-квартира компанії 'Zebra Technologies Corporation' розміщена  в Лінкольнширі (Іллінойс, США) . Основне  виробництво обладнання зосереджено в Іллінойсі та Камарілло.

   Zebra Technologies прагне забезпечити високу якість продуктів і послуг. Наявність сертифіката ISO9001 дозволяє компанії Zebra Technologies гарантувати відмінну якість продукції та обслуговування.

   Продукція компанії Zebra продається в більш ніж 100 країнах по всьому світу (Америка, Європа, Африка,  Близький Схід, а також Австралія, В'єтнам, Індонезія, Малайзія, Нова Зеландія, Панама, Китайська Республіка, Республіка Корея, Сінгапур, Таїланд, Чилі, Еквадор , Японія).


   ТОВ "Компанія Уніпро" м. Київ , пропонує Вам модельний ряд принтерів етикеток Zebra ( LP 2824 , Zebra TLP 2824 , Zebra LP 2844 ,  Zebra TLP 2844  ). Всі моделі принтерів Zebra додатково комплектуються обрізувачем етикеток, відокремлювачами етикеток для принтерів Zebra, різними інтерфейсами для підключення до ПК.

   Вибрати й купити принтери для друку етикеток  Zebra  можна на нашому сайті в каталозі " Принтери етикеток ". На сайті також представлені принтери інших виробників, пропонуємо Вам при виборі принтера ознайомиться з розділом статтей про принтери етикеток .

Перейти в розділ "Статті" >>

/ru
в заказе
Мой заказ
тов.)
Сравнить товары
в сравнении
Картинка
Развернуть
Свернуть
Отзывы
Комментарии