Microinvest получил статус «1С: Совместимо!»

 Перейти в розділ "Статті" >>

   Компанія Microinvest завдяки  наполегливій роботі, домоглася високого рівня і  18 березня 2011 для своїх програмних продуктів  отримала статус «1С: Сумісно!» .

   Саме можливість обміну інформацією між 1C і  Microinvest  може забезпечити  широке розповсюдження продуктів компанії Microinvest  в Болгарії, в Україні та країнах СНД.

   Програма Microinvest Склад Pro (бек-офіс, опціонально: фронт офіс) отримав сертифікат "Сумісно з 1С: Підприємство". Саме Microinvest Склад Pro  є програмою, повністю сумісною з програмою "1С: Пpедпpиятие 8.2" в режимі на рівні обміну даних.

   Microinvest, дотримуючись свого принципу «все включено», при організації вивантаження даних в "1С: Бухгалтерію" використовує стандартні засоби програми 1С. Це означає, що клієнт не буде нести додаткові грошові витрати на налаштування зв'язку систем для складського (товарного) і бухгалтерського обліку.

   Отримання офіційних сертифікатів від компанії 1С для   продуктів  Microinvest,  надає   клієнтам можливість отримати комплексну систему для повного контролю і управління підприємством.

   Компанії, які використовують для бухгалтерського обліку програми компанії 1С (Бухгалтерія, Управління торгівлею, УПП і т.д.), можуть без додаткових фінансових витрат здійснити повну автоматизацію своєї діяльності. Оскільки для роботи з програмним комплексом  Microinvest Склад Pro досить бути звичайним користувачем ПК, це дозволяє встановлювати і користуватися програмою як в маленьких кафе і невеликих магазинах, так і в достатньо великих закладах сфери торгівлі та послуг. Програма має велику кількість налаштувань, і може допомагати вести облік власнику, бухгалтеру, бути робочим місцем оператора, касира, офіціанта.

   Для того, щоб клієнтам було зручніше і швидше перейти до автоматизованого ведення бізнесу, є розроблена проста інструкцію щодо імпорту в Microinvest Склад Pro всіх даних з бази в 1С. Саме імпорт даних дозволяє не втратити цінну інформацію, швидко ввести в експлутації об'єкт і запустити його в роботу. Після імпорту номеклатур і операцій, кліет отримує потужний інструмент для роботи, аналізу даних за дуже вигідною для українського ринку ціною.

Перейти в розділ "Статті" >>

/ru
в заказе
Мой заказ
тов.)
Сравнить товары
в сравнении
Картинка
Развернуть
Свернуть
Отзывы
Комментарии