Як правильно заземлювати тензодатчики (BM14G, BM14K і HM9A) в автомобільних вагах

   Пристрої,  які випромінюють електромагнітні перешкоди (радіостанції, мобільні телефони, контактори, реле, зварювальні обладнання, лінії електропередач тощо),  створюють електромагнітне навантаження, яке за допомогою індуктивного або ємносного зв'язку створює наводки у вимірювальних ланцюгах викликаючи порушення у функціонуванні обладнання.

    Якщо ваговимірювальні прилади знаходяться в безпосередній близькості до таких пристроїв, то виникає необхідність забезпечення несприйнятливості вагового обладнання до впливу електромагнітних перешкод.

    Електромагнітні поля, як правило негативно впливають на роботу тензодатчиків і викликають такі порушення в роботі як: непостійні значення даних, нез'ясовні спрацьовування датчиків, неправильні виміри, а в гіршому випадку і вихід з ладу.

   Для того щоб створити ефективні засоби забезпечення електромагнітного захисту необхідно правильно розглянути взаємодію всього вимірювального ланцюга як єдиного цілого, включаючи силовимірювальний датчик, кабель, сполучну коробку, підсилювач та/або аналізуючий пристрій (індикатор).

   На сьогоднішній день спільного рішення проблеми електромагнітної сумісності не існує. Кожен випадок унікальний зв'язку різних особливостей ваговимірювальних систем. В першу чергу необхідно приділити пильну увагу заземленню кабелів, для того щоб забезпечити найкращу працездатність вашої вагової системи, так як сигнал з тензодатчика дуже малий, всього лише мілівольт на вольт. Існують певні схеми заземлення тензодатчиків , які допоможуть знизити ймовірність виникнення проблем при установці і подальшій експлуатації.

Нижче наведено кілька рекомендацій заземлення ваг:

Схема № 1 Заземлення тензодатчиків на платформу

  Дана схема рекомендована до застосування у ваговій системі з тензодатчиками не мають заземлення на корпус.

Схема № 2 Заземлення тензодатчиків на індикатор через сполучну коробку

  Дана схема рекомендована до застосування у ваговій системі з тензодатчиками заземленими на корпус.

/ru
в заказе
Мой заказ
тов.)
Сравнить товары
в сравнении
Картинка
Развернуть
Свернуть
Отзывы
Комментарии